หัวข้อ: เวบบ้านมหา ฅนฮักบ้าน ร่วมงาน "ใจคึดถึงกัน สุขสันต์วันปีใหม่"

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    อยากไปเด้ ที่รักเมรี แต่ว่าเป็นไข้ ไอ อีกต่างหาก สิเซาทันบ่น้อ มื้ออื่นนิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ปั้ม อาภัพ
    ขอแก้ไขข้อมูลการลงทะเบียนคับ ลงทะเบียน คนละ 500 ส่วนผู้ติดตาม บ่ต้องเสียค่าลงทะเบียนคับ งานจะเลื่อนมา 4 โมงแลง ไผสิมาก่อนกะได้คับ มาแล้วขึ้นไปดาดฟ้า ส่วนตัวของเฮาเลยเด้อพี่น้อง ส่วนของขวัญกะตามนั่นคับผม

กะกินแต่เว็นโพดดอก คนละพันกะบ่อพอดอก...555

ถ้าไปเป็นคู่กะเสีย500..ถูกๆๆๆ ดีๆๆๆๆ

ไปเดี่ยวเสีย500...บ่อเข้าท่า ต้องหาคู่ละงานนี้...อิอิ

ผมว่าแบบจ่าเหลืองว่ามาละดีแล้ว 350บาท ท่อกันเบิด..
    หรือว่ามีไผพาผู้ติดตามมาเก็บ500บาท ถือว่าโปรโมชั่น กรณีมา2คน ...

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    อยากไปนำหมู่เด้มาเป็นตามว่นแถ่ะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    4ได้ไปม่วนนำเขาบ่น้อ ไปกินตอนปีใหม่เงินเบิ่ดละแหมะอ้ายจ่า555555555ไผ๋สิเป็นคนจ่ายก่อนแนน้อครับเสียดายเด้อิอิอิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

...ตกลงสิเก็บจักบาทน้อค่าลงทะเบียน คือบ่เอาให้มันชัดเจนก่อนจั่งมาแจ้งพี่น้อง
    ..ผู้ตั้งกระทู้กะว่า 350 ทีมงานอีกคนมาแก้เป็น 500 อีกคนมาแก้เป็น 500 แต่ผู้ติดตามบ่เก็บ..หมายถึง 2 คน 500 แม่นบ่ .งงนำ..

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยศรีสะเกษ
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ กำพร้าผีน้อย

...ตกลงสิเก็บจักบาทน้อค่าลงทะเบียน คือบ่เอาให้มันชัดเจนก่อนจั่งมาแจ้งพี่น้อง
    ..ผู้ตั้งกระทู้กะว่า 350 ทีมงานอีกคนมาแก้เป็น 500 อีกคนมาแก้เป็น 500 แต่ผู้ติดตามบ่เก็บ..หมายถึง 2 คน 500 แม่นบ่ .งงนำ..
    ห่มผ้าเหลืองมาฟรีตลอดงานครับท่ามหา
    ยามอมอีโตคือบ่อเกี่ยงราคานอ

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    ...เว่าเป็นการเป็นงานเด้อทั่น อย่าให้มันมาปนซุงานหลายอันเรื่องเล่นนั่น...

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    เอิ้กๆๆ เบิ่งสถานที่จัดงาน"ร้าน เดอะลาว" ครับ ชั้นลอย บรรยากาศ สุดยอดทุกกิจกรรม อิอิ

ศิลปิน นักแสดง สัญลักษณ์ของ kitty
    บรรยากาศดีแฮงจ้า มื้อคืนไปเบิ่งมาแล้ว มักๆๆๆๆ ห้องน้ำงามๆๆๆ จ้า

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ฮ่วย...งานบ่ทันได้เริ่มมาคือซงสิตีกันแถะล่ะ สิบ่ได้เอาหมวกกันน็อคไปนำซะบ้อหือ 555

เรื่องค่าใช้จ่ายกะมีแต่ซุมเฮาทั้งนั้นล่ะครับ เคยอยู่เคยกินนำกันอยู่ ขาดเหลือจั่งใด๋กะจั่งค่อยว่ากัน

เรื่องเครื่องดื่มมีสปอนเซอร์สนับสนุนอยู่ครับ ส่วนอาหารการกินนั้นให้เมรีเอาข้าวปุ้นไปจักเข่งกะพอครับ บ่มีน้ำยากะหย่องใส่น้ำปลาแดกกินกะได้ดอก 5555

เรียนเชิญครับ...พ้อกันมื่อแลงครับ