หัวข้อ: ภาพเก็บตกในงาน - เวบบ้านมหา ฅนฮักบ้าน งาน"ใจคึดถึงกัน สุขสันต์วันปีใหม่"

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    น่าเสียดายๆ เพิ่นบ่ได้มีเทื่อเดียวดอกเนาะ มื่อหน้ากะสิมีอีกยุ จั่งได๋กะพ้อกันเทื่อหน้าละกันครับผม สิบ่ให่้พลาด

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    ขอบคุณน้องคมคายหลายๆ ครับทีเก็บภาพบรรยากาศมาฝากพี่ฝากน้องขอบคุณน้องนุ่งที่ร่วมแรงร่วมใจทำให้งานลุล่วงไปด้วยดี
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

Miss Papaya
    ศิลปิน นักแสดง
    แม่ครัวบ้านมหา
    สัญลักษณ์ของ สาวผู้ฮ้าย
    อ้ายพล มาวๆๆๆๆๆ5555555555 จำกล่อง ของขวัญเจ้าบ่ได้ ว่าแต่คนอื่นเอา เพิ่น ของไผล่ะเนี่ย อ้ายเอาเด้ ของอ้ายหาย พะนะ เพิ่น ว่า55555555555555 สุดท้าย กะคือของเจ้าคือเก่า
    :b-b เมรีขี้เมา :b-b

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    นึกว่าหยิบกล่องของขวัญผิดแมะ บาดใด๋เจ้าของตั๊วะเจ้าของ ย่านบ่ได้กระเป๋างามซั่นดอก

แฮ่ม..เจ้าของกระเป๋าเข้าบ้านได้แล้วบ่น้อ ย่านบ่ได้อาบน้ำซั่นดอก 555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ทอง
    ตกข่าวครับเลยบ่ได๋ไปม่วนนําเพิ่น
    ขอบคุณสําหลับภาพบรรยากาศมื้องานครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    ภาพบรรยากาศอบอุ่นโอกาสหน้ายายสิบ่ให้พลาด จัดใหม่ได้บ่น้องหมวดแข่วเหลือง+หมวดปล้ำ(ปั้ม)
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยศรีสะเกษ
    ผุได๋ไปหลอยถ่ายรูปทั้งหลังนอนี่นอ
    ม่วนคักพี่น้อง มาวๆๆๆๆๆๆพร้อม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ จ่าเพลิง
    เป็นตาม่วนแฮงคัก ครับผม ปีหน้าข่่าวนำแหน่เด้อดีเจพล คนรูปหล่อคุ้มสามเสน 555555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปั้ม อาภัพ
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ nuzing
    ภาพบรรยากาศอบอุ่นโอกาสหน้ายายสิบ่ให้พลาด จัดใหม่ได้บ่น้องหมวดแข่วเหลือง+หมวดปล้ำ(ปั้ม)
    เอาอีกบ่คับ ยาย แมนบ่ล่ะคับ เมื่อยยังทันเซ่ายุ :l-:l-

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ปั้ม อาภัพ
    ขอขอบคุณผุมาจัดสถานที่ซอย ขอบคุณ ทิดรส มักม่วน หน่อยเมรีขี้เมา สาวแพมมี และที่ขาดบ่ได้ อิ๋ว ธนโชติ เจ้าของเครื่องเสียง เมื่อยแต่กะมวน ขอโทษขออภัย ที่ส่งข่าวสาร บ่ฮอดพี่น้องที่ยุไกล แต่จังได๋ กะคื่อซืองานล่ะคับ " ใจคิดถึงกัน สุขสันต์ปีใหม่ " ขอไห้มีความสุขซุคนตลอดปีคับ