หัวข้อ: ขอเชิญชวนพี่น้องบ้านมหาร่วมอวยพรเนื่องในวันคล้ายวันเกิด "บ่าวโจโล่" นำกันครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คนบ้านบ้าน

ขอเชิญชวนพี่น้องบ้านมหาร่วมอวยพรเนื่องในวันคล้ายวันเกิด "บ่าวโจโล่" นำกันครับ

3 กุมภาพันธ์.......
    สุขสันต์วันคล้ายวันเกิด เจ้าของฉายา'ผญาหวาน'
    Happy Birthday to you...
    สุข สดชื่น สมหวัง สุขภาพแข็งแรง....
    ร่ำรวยเงินทองตลอดๆไปเด้อ.น้องชาย...

ขอเชิญชวนพี่น้องบ้านมหาร่วมอวยพรเนื่องในวันคล้ายวันเกิด "บ่าวโจโล่" นำกันครับ

:b-bขอเชิญชวนพี่น้องบ้านมหาร่วมอวยพรเนื่องในวันคล้ายวันเกิด "บ่าวโจโล่" นำกันครับ:b-bขอเชิญชวนพี่น้องบ้านมหาร่วมอวยพรเนื่องในวันคล้ายวันเกิด "บ่าวโจโล่" นำกันครับ:b-b

ขอขอบคุณ อ้ายเอื้อยน้อง ผองเพื่อนหมู่เอ็นดูกัน

สายสัมพันธ์ ทางออนไลน์ ผูกเชื่อมสายดำรงมั่น

ทุกคำขวัญที่วางไว้ ขอขอบใจ ยามได้อ่าน

คำประทานพรจากเจ้า ให้คืนเย้า เป็นหมื่นแสน

ขอบคุณแฟนพญาก้อม หรือซุมตอม หมอลำเก่า

ขอความสุขมีแก่เจ้า กินข้าวแซบ อย่าทุกข์จน เด้อหมู่เอยยยย

บ่าวโจ่โล่ :l-
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย บ่าวโจ่โล่; 04-02-2012 at 23:59.

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    สุขสันต์วันคล้ายวันเกิดครับ"ผญาหวาน"ขอให่สุขสมหวัง
    ในสิ่งที่ปราถนา,อย่าเจ็บอย่าจนตลอดไปครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21

สุขสันต์วันเกิดบ่าวโจโล่

hbd:hbd:hbd:
    สุขสันต์วันเกิดครับ
    บ่าวโจโล่คนโตผญาใหญ่ ไผกะอยากพบพ้อน้อคนโก้บ้านมหา
    ฟังผญาเผิ่นว่าเว้าเอาแนวได๋ได้สู่บ่อน ตาออนซอนฟังแล้วเคลิ้มเสริมใจอ้ายไห้ไหล่หลงแท้เด้

สุขสันต์วันเกิดบ่าวโจโล่
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หนุ่มน้อย; 03-02-2012 at 06:14.

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ คนคลองห้า
    ขอให้อ้ายมีความสุขหลายๆๆๆๆเด้อครับผม สุขภาพแข็ง แรง เงิน ทอง ไหลมา เทมา อย่าเจ็บ อย่าจน เด้ออ้าย

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ วารินบอย
    สูขสันต์วันเกิด ร่ำรวยๆ อย่าเจ็บอย่าไข้อย่าจนเด้อ ครับอ้ายอยู่ดีมีแฮงซาลาล้าๆๆ :b-b:l-

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3

ให้ อ้ายโจ่โล่ สุขอยู่ล้น ผลที่ก่อกรรมดี
    ให้อยู่แดงมีฮี ให้อยู่ดีมีแฮง บ่เปลี่ยนแปลงสุขนั้น
    อายุยืนยาวมั่น พันปีอย่าได้หล่า..
    มีเดชาเกียรติก้อง ให้คนย่องกล่าวขาม
    มีแต่หัวย่ามๆนามยศปรากฎไกล
    สุขสดใสบ่มีเหงา กว่าคนเขาทั้งค่าย
    พ้อแต่ดีบ่มีฮ้าย มาทำลายให้ม้างมุ่น
    ความเจ็บเป็นเอ็นอุ่น อย่าสิมีท่อกิ้น ให้หายสิ้น แก่อ้ายเด้อจ้า ...

ขอให้อ้ายฮัก ร่ำรวยๆ สุขภาพแข็งแรง เด้อจ้า :l-

ขอบคุณผญา จาก http://www.watisan.com/showdetail.asp?boardid=236
    :heart: ไทอุบล คนเมืองนักปราชญ์:heart:

http://up.how2phin.com/pictures/a46ce89bb69277bd7b1a2f0912d7cb05.gif

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา

สุขสันวันเกิดครับ
    ขอให้มีควมสุขหลายๆครับ
    อย่าเจ็บอย่าจน
    คิดอิหยังกะสมหวังตลอดไปครับผม

ปล.ขอบคุณหลายๆที่จัดหาผลงานเพลงเก่าๆมีคณภาพมาให้ฟังครับ:l-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    สุขสันต์วันเกิดจ้าอ้ายบ่าวโจโล่ รูปหล่อ ปากหวาน..อิอิ.ขอให้มีความสุข ร่ำรวยๆ อย่าเจ็บ อย่าจนเด้อจ้าอ้าย..

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ฮักณ.ทุ่งใหญ่
    ขอให้มีความสุข สดชื่นสมหวัง ตลอดไปเด้อครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าววิทย์
    ขอให้มีแต่ความสุข มีครอบครัวที่อบอุ่น ร่างกายแข็งแรง ร่ำรวยเงินทองตลอดไป
    [*] สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์
    [*] เกี่ยวกับลิขสิทธิ์
    [*] ทำเนียบกองทุนเว็บไซต์ บ้านมหา