หัวข้อ: ขอผมเป็นแฟนคลับสักคน

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า

ขอผมเป็นแฟนคลับสักคน

ขอผมเป็นแฟนคลับสักคน

..ครั้งหนึ่งผมไปงานเลี้ยงได้ไปเจิอกับสาวสวยคนหนึ่ง
    เคยเว้ากันตะทางเฟรชโดยบ่เคยเห็นหน้ากันเลย
    เห็นแต่รูปครับเลาอัธยาศัยดี สวยและน่ารักมากๆ
    แต่มีอีกอย่างหนึ่งที่บ่แพ้หน้าตาเลาเลยคือ..เสียง
    อันไพเราะของเลา...
    ยิ่งฟังเหมือนกับว่าเลาเกิดมาเพื่อสิ่งนี้เลยกะว่าได้ครับ
    บ่แหม่นว่าผมเว้าเข้าข้างเลาครับ เสียงเลาเพราะอิหลี
    แต่ก่อนผมกะว่าเสียงกะคือนักร้องทั่วไปที่เคยฟัง
    จนวันหนึ่งผมได้หนั่งฟังเสียงเกริ่นก่อนร้องเพลงของเลา
    ฟังแล้วรู้สึกประทับใจเสียงเลาแฮง(แอบเป็นแฟนคลับเลาด้วยครับ)
    ด้วยน้ำเสียงที่กินใจ และอัธยาศัยดีของเลาครับผม
    บ่แหม่นสาวลูกครึ่งอินเตอร์มาจากเมืองนองดอกครับ
    แต่เป็นลูกหลานคนอีสานบ้านเฮานี้เองเป็นคนร้อยเอ็ดครับ
    น้อง...ทัศ ธศภรณ์ นี้เอง :,1-:,1-:,1-:,1-:,1-
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สหายพง; 16-02-2012 at 11:36.

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    เอื้อยกะแอบเป็นแฟนคลับประจำของน้องทัส จ้า สหายพง เพิ่นเสียงดีอิหลี เบิ่งในยูทูบดอกจ้า
    งานพาแลงบ้านเฮา น้องว่าเคียร์งานเก่าๆก่อนคั่นบ่มีหยัง ติดขัด กะสิมาฮ่วมงานนำ เอื้อยไก่หละหวังไว้ลึกๆว่าสิได้ฟังเสียงสดๆของน้องทัส ยุเด้อจ้า ไทเมืองเกินร้อยเสียงดีคือคนกาสินตั้ว บ้านใกล้กันเนาะ แฮ่ๆ

ปล.....สหายพง ไปนั่งใกล้ๆเพิ่นมาคือ เห็นความแตกต่างแทะน้องหล่า ฮ่าๆๆๆ
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    จั่งสิมีขอเปรียบเทียบครับเจ้ สวรรค์ กับ นรก ..55555

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    ไปพ้อยุไสล่ะสหายพงคือบ่ชวนไปขอลายเซ็นเผิ่นแหน่

ผู้งามๆอยากฟังเสียงเพลงเพิ่นเด้เนาะ....

บ่เป็นหยังดอกหล่าสหายพง ดีตั๊วเนาะได้ถ่ายรูปกับคนงามๆ...ครั้งหนึ่งในชีวิตเอื้อยกะยังได้ถ่ายรูปคู่กับหนุ่ม ศรรามพุ้นแหล่ว...555++
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    บ่าวพงศ์ตินี้ ว่าแม่น รัตนพล ส.วรพิณ 555
    อิจฉาเด้ได้ถ่ายรูปกับคนงาม

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ฮักณ.ทุ่งใหญ่
    ขอผมสมัครเป็นแฟนคลับนำจักคนได้บอครับ:l-

ตอบอ้ายเอ๋คนตระการ..เป็นฝาแฝดกันครับผมอ้าย555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    ผมขอเป็นแฟนแบบบ่คลับได้บ่อ้ายพงษ์55555555555