หัวข้อ: ภาพกว่าสิมาเป็นพาแลง ๕๕๕ (กล้องน้องวัฒน์ + อ้ายคนภูค่าว)

ไปฮอดงานเพิ่นติดพวงมะโหวดแล้ว พอตอนเลิกงานกะลืมเอาพวงมะโหวดกลับบ้านนำ โอ๊ยยยยยลืมจ้า อิอิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หล่อร้อยเมตร
    ลูกเขยเลาคือค้ำคูณคักแท้คุณยายนั้น จับกะไดให้แม่เฒ่าปีน ...ค่ำคูณปานนี่แบ่งนาให้จัก 3ท่งเด้อ 55
    คาดสิได้ลอยมาคือปลาเน่า ... สั่นแล๊ววว

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ขอบคุณป้าชุ หลายจ้า อิแม่เลาปันมูนให้จ้า ไก่เอาไปตัดผ้าถุงสำเร็จแบบบ่ตัดผ้าแมะจ้า เสียดายไหม เป็นไหมเมืองชนบทขอนแก่นจ้าคุณป้า ใสนิ๊มนิ่มจ้า
    กระเบื้องจะฟูลอย น้ำเต้าน้อยจะถอยจม เมฆจะหล่นฟ้าปลาจะกินดาว ลาวจะครองเมือง ::)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ทอง

ขอตรบมือไห่สองสาวคนตาฮักสองคนนี้ครับ
    เห็นนั้งต้อนรับพีน้องตลอดตั้งแต่งานเริ่มจนงานเลิก
    พอดีผมก็นั้งอยู่ข้างหน้าโต๊ะเพิ่นครับเลยเห็นเพิ่นนั้งต้อนรับ
    พีน้องบ้านมหาตลอดบ่รู้ว่าเพิ่นใด้กินข้าวกินปลาหรือบ่ดอกละ
    ผมก็ยากแต่นําไห่อุ้ขนาดปานกลางที่ตั้งใว้บนม้าหินนะครับ
    ย่านมันเสีย เลยบ่ใด้เข้าไปถาม สองสาวคนตาฮักนี้เลยว่าเพิ่นใด้กินหยังหรือบ่
    สุดท้ายขอขอบคุณทีมงานผู้จัดงานทุกท่านครับ
    งานม่วนหลายครับพีน้องบ้านเฮาก็มากันหลายถึงขนาดมีที่นั้งเสริมตรงทางเข้าร้าน อิอิ
    เห็นเพิ่นปูสาดคุยกันอยูข้างหน้าร้านครับ แต่ก็ใด้บรรยากาศอีกแบบเนาะครับ
    ขอบอกว่าม่วนหลายครับ

ขอบคุณครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ทอง; 13-03-2012 at 12:53.

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5
    ธุจ้า:*- แรงสามัคคี พี่น้องบ้านมหาน่ารักทุกคนเลยจ้า ธุจ้า:*-
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ตุ๊กตา
    ให้ทีมงานค่ะ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ esannot
    สุดยอดเลยครับบบบบบบบบบ บ่ได้ไปกะปลื่มนำเด๋อครับบบบบบบบบบบ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ วัฒนชัย หาริโร
    คือบ่เอาข้าวต้มปิ้งลงสู่พี่น้องเบิ่งแหน่เอื้อย อิอิ

Tags for this Thread