หัวข้อ: บ่าวจัยสิพาไปเอาปลาข่อน

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย

เยี่ยมมาก บ่าวจัยสิพาไปเอาปลาข่อน

พ้อกันอีกกับกระทู้เอาปลาข่อนครับ หลังจากมื้อวานผมพาไปยามจั่นแล้ว
    มื้อนี้ผ่านไปทางสิไปเถียงนาน้อยนี้ละครับมันสิผ่านสระน้ำ แต่ว่าน้ำสิแห้งแล้วมีตะนกเจ่าลงหากินปลา
    เลยจอดรถไว้หย่างลงไปเบิ่งเห็นปลาแลนมุดขี้ตมสงสัยสิโตไคแนยุเลยจัดการลงเล่นตมเลย
    ตามมาพี่น้องสิพาไปเอาปลาข่อน

บ่าวจัยสิพาไปเอาปลาข่อน
    สระน้ำหม่องนี้น้ำใกล้สิแห้งแล้ว บริเวณรอบๆบ่อครับ
    น่นละพี่น้องหม่องขี้ตมนูนๆนั่นละ มันมุดเข้าไปว่าแล้วกะถอดเสื้อลงไปงมเบิ่งเลยครับ
    นักแสดงอาจสิแต่งโตบ่สุภาพเด้อ อย่าสิพากันฮากใส่เด้ละบ่าวจัยสิพาไปเอาปลาข่อนบ่าวจัยสิพาไปเอาปลาข่อนบ่าวจัยสิพาไปเอาปลาข่อน
    นี้ล่ะครับโตที่มันมุดหนี้ ขี้ตมกะลึกคักย้านเสื้อเอาบุญถืกขี้ตมเลยถอดไว้เถิ่งรถบ่าวจัยสิพาไปเอาปลาข่อนจักขี้โพ้ขี้ตมเนาะพอปานกัน
    ได้โตแรกแล้วกะตามหาโตที่สองเลยครับ
    พ้อแล้วครับ แล่นมุดป่่าผักแว่นได้ก้อยกุ้งเก็บไปกินกับคือสิคักเนาะครับผักแว่นนิ
    โชว์ปลาเด้อครับบ่แม่นขี้โผ้:l-
    ผลงานโตที่สองครับ เห็นมีหลายโตยุปลากิเดิดกะหลายปลาเขงกะมีแต่ว่าบ่เอามันโตน้อยโพด
    เอาไว้ให้นกเจ่ามันกินซะ:l-

จากลากันด้วยภาพนี้เลยละครับพ้อกันอีกกระทู้หน้าสิพาลงน้ำไปงมหอยจูบครับ ขอบคุณพื้นที่บ้านมหาดอทคอมเด้อครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    บ่าวจัย คือบ่อย้ายน้ำออกเลย หรือว่างมมือเปล่าเอาจนเบิด

มิสบ้านมหา 2010
    ศิลปิน นักเขียน
    สัญลักษณ์ของ เขมราฐ
    กลางท่งเมืองเขมฯ
    คนหาปลาหมาน หาหม่องได๋กะหมานเน๊าะอ้าย....

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ ธิดายาเย็น
    หุ่นเซ็กซี่เนาะบ่าวจัย..:,1-

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    อ้ายเอ๋ บ่มีอุปกรณ์การย้ายครับอ้ายมีตะมือกะพอดอกน้ำแค่ี้

น้องหลิน กะพอได้กินละน้องหล้าถ้าบ่กินหลายคือสิอิ่มยุดอกฮ่าๆๆๆ

เอื้อยแจง บอกแล้วว่าให้เบิ่งปลาฮ่าๆๆๆๆๆๆหุ่นทรมานใจแม่มารเด้นิครับเอ้อยเห็นแล้วเป็นน้ำลายไหลอิอิอิ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

Moderators สัญลักษณ์ของ สหายพง
    ผมมากับรถผ้าป่า
    เบิ่งคนจับแล้ว 2 โตคือสิบ่อยู่ท้องเลาดอกนั้น

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ผู้เฒ่าสมุย
    :l-...เซียนของแท้เนาะ..จับปลามือเปล่า..:l-...ต้มฮ้อนๆซดเด้อครับ..แก้แฮ๊งช่วงสงกรานต์เนาะคับ:,1-

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย

ดวงดาว The Star

...ฮิปโปลงไปกวนตมหากินปลาข่อนเสย..ฮ้อนๆกะแมบตมโลดเด้อจัย....หมานนนนนนนตั๊วหละ..

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวห้วยละโอง
    หุ่นบ่แตกต่างกันเลยเนาะกับสาวเอืดนั่น สาพอเป็นคู่สร้างคู่สมกันดอก

ร่วมกิจกรรมนำความรู้ สัญลักษณ์ของ เซียนเมา
    ได้สองโตมันสิพอจ่งใว้แกล้มบักสองซาวมื้อแลงบ่ล่ะอ้าย

Tags for this Thread