หัวข้อ: สาวตากล้องน้องใหม่ขอรายงานตัวค่ะ

Picpost ดูรูปภาพ สาวตากล้องน้องใหม่ขอรายงานตัวค่ะ

ชื่อสาวตากล้องค่ะ เคยเห็นพวกเอื้อยอ้ายเฮ็ดกิจกรรมกัน หนูกะนั่งแนมเบิ่งมาดนเติบค่ะ ว่ามื่อใด๋น้อสิได้เป็นสมาชิกบ้านมหานำเพิ่นจักเทือ ให้คนสมัครให้กะบ่ได้จักเทือ พอดีได้ยินว่าเว็บบ้านมหาเปิดให้สมัครสมาชิกกะเลยลองสมัครเบิ่งกะได้อิหลี ดีใจปานถึกรางวัลที่ 1 ค่ะ :l-

มื่อนี่เป็นโอกาสดีที่ได้เข้ามาเป็นส่วนหนึ่งของเว็บบ้านมหาดอทคอม ขอฝากเนื้อฝากโตแนเด้อค่ะ มีหยังกะช่วยแนะนำแนเด้อค่ะ ขอบคุณค่ะ :b-b

รอบยิ้มพิมใจ

ยินดีต้อนรับสมาชิกใหม่ สู่บ้านมหาค่ะ มามะมาม่วนนำกัน ,,,,ฮิ้วๆๆ
    :,1-:,1-:,1-:,1-:,1-:,1-
    :l-:l-:l-:l-

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ยินดีต้อนรับเข้าสู่เว็บบ้านมหาดอทคอมเด้อหล่า...กรี๊ดดดด

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ฅนภูค่าว
    นครโคราช บ้านเกิดกาฬสินธุ์
    ยินดีต้อนรับน้องหล่าสู่บ้านมหาดอทคอม หิมาๆมาม่วนกับซุมอ้ายๆ-เอื้อยๆ หิมาเด้อหล่า....:,1- :,1- :,1-

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ จ่าเหลือง
    ยินดีครับ ฮักแพงแบ่งปัน ม่วนๆๆ อิสานบ้านเฮา

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ณัฐ ภูไท
    ยินดีต้อนรับสู่บ้านมหามามว้นนำกันเด้อครับคักหลายมีหยังดีๆๆทางพุ้นกะเอามาแบ่งปันกันไปพุ้นกินปลามาทางนี้กินข้าวเนาะครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อย
    บล็อก
    21

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ kung สาวขอนแก่น
    บ้านหนองกุง ขอนแก่น
    มาต้อนรับน้องสาวหล่าจ้า ม่วนๆ นำกันเด้อจ้า

Super Moderator สัญลักษณ์ของ ไก่น้อย
    บล็อก
    8
    ยินดีต้อนรับ น้องสาวตากล้องมาม่วนนำกันจ้า มีรูปงามๆเอามาโพสต์สุ่พี่น้องบ้านเฮาเบิ่งนำเด้อจ้า จุฟฟ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    มิสบ้านมหา 2012
    สัญลักษณ์ของ ติ๊กต็อค
    บล็อก
    3

ยินดีต้อนรับสู่บ้านมหาดอทคอมจ้า ม่วนๆๆ นำกัน :l-

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ติ๊กต็อค; 19-04-2012 at 12:13.

Tags for this Thread