หัวข้อ: กำนันจ้อนแห่งหนองส่องแมว ตอน เสียงที่ไม่ได้ยิน

รอบยิ้มพิมใจ กำนันจ้อนแห่งหนองส่องแมว ตอน เสียงที่ไม่ได้ยิน

กำนันจ้อนแห่งหนองส่องแมว ตอน เสียงที่ไม่ได้ยิน
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สาวชัยภูมิ ลูกพ่อขุน; 16-07-2017 at 09:05.

5555...มื้ออื่นสิไปหากินลาบวัวบ้านกำนันจ้อน...ทางหนองส่องแมวจ่อนน๊า.....อิอิ เพิ่นล้มวัวหลายโตบ่น้อ...สาวชัยฯ อิอิ...ย่านไปบ่ทันสั่นดอก....ม่วนๆครับใกล้สิจบอีกแล้วตั๋วนี้แมะ...มีภาคสามต่อบ่ละ...55555

ย้านมันยาวน่ะอ้าย ไปเขียนแนวอื่นก่อนเด้อค่ะ ขอบคุณที่ติดตามค่ะ (พ่อกำนันบอกว่า งัวสามโต หมูสองโต บักหอยอีกคุนึ่ง ฟ้าวไปเด้อจ้า)

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ คุณฉุยเลย
    พระนครศรีอยุธยา
    ใกล้จบแล้วละเนาะครับ ไปงานแต่งกำนันจ้อน กินลาบงัว ขอแบบสุกเด้อออออ