หัวข้อ: มื้อนี้ไปกินข้าวข้างนอกนำกันครับผม

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ คนบ้านยาง

มื้อนี้ไปกินข้าวข้างนอกนำกันครับผม

มื้อนี้ไปกินข้าวข้างนอกนำกันครับผม

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ประภาส
    เป็นตาแซบนอครับเนาะกินกับเห้ลาขาวพ่อมเหล่าขาวบ้านเพิ่นแซบคือเหล้าขาวบ้านเฮาบ่ครับ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    อยู่ที่ทำงานอาหารเกาหลีแทบซุมื่อ แม่ครัวเพิ่นเป็นคนเกาหลี 5555

เพ่ปุ้ยมักเนื้อย่างเกาหลี อิ อิ อิ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ณัฐ ภูไท
    เป็นตะแซ่บคือกันเนาะอาหารเกาหลีแต่คือสิหนักไปทางผักดองเนาะ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    เป็นตาแซบคักดอกแต่เอาหยังโฮยๆๆๆเทิงหน่ามันหละอันดำๆมาคือพริกไทแท้สิบ่เผ็ดติ

แต่ถ่าถามคือฅนภูค่าวกะตอบได้เลยว่าบ่อยู่ท้องดอกแต่ควมเคยชินนำแน
    กินหลายๆนำแนไปซั่นหละ อันได๋มันสิคืออาหารบ้านเฮาเน๊าะแมนบ่
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย lungyai1123; 14-05-2012 at 16:30. เหตุผล: เพิ่มข้อความ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ suny
    ภูมิลำเนา มหาสารคาม ทำงาน ประจวบ
    เป็นตาแซบตั้วละครับ แม่นเพิ่นเอิ้นว่าหยังซื่อแนวกินแมะครับ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ฅนภูค่าว
    นครโคราช บ้านเกิดกาฬสินธุ์

ให่อ้ายถามคักๆซะเถาะ อาหารเกาหลียามกินอิ่มแล้ว มันยูท้องยูใส่คือแนวกินบ้านเฮาบ่.... :b-b

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยศรีสะเกษ
    ฮ่วยอ้ายคนภูค่าวหม้อลาบงัวคือคุ้นๆ555

แนวกินทางเกา...หลี...แซบบ่อครับบ่อเคยกิน

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ คนบ้านยาง
    อ้ายประภาสครับ แนวกินแซ่บอยู่ครับ แต่เหล้าบ่แซ่บดอกครับ (บ่แซ่บแต่มักกินแม่นบ่) จั่งได่กะรักษาสุขภาพแน้เด้อครับผม
    พี่ปุ้ยมักเนื้อย่างเกาหลี ผมว่าบ่สู้เกาเหลาบ้าเฮาเด้เอื้อย
    อ้ายณัฐ แซ่บอยู่ครับ โดนๆกินเทือ อิหยังกะบ่สู้แนวกินบ้านเฮาดอกครับ
    ลุงใหญ่ครับ ที่โฮยหน้าบ่แม่นพริกไทยครับ งาบดครับ ใบเขียวๆน่ะใบงาครับ เกาหลีบ่ค่อยกินเผ็ดครับ มีกะส่วนน้อยครับผม
    สุนีครับ แซ่บอยู่ครับ เพิ่นเอิ่นว่า (คัม-จา-ทัง )ครับ แต่คนไทยเอิ่นง่ายๆว่า ต้มดูกหมูไส่มันฝรั่งครับ

คนภู่ค่าว ผมกะสิตอบอ้ายคักๆคือกันครับผม อิหยังมันกะสู้แนวกินบ้านเฮาบ่ได้ดอกครับ บ่แซ่บปานได่ ก้อต้องทนกินครับ เพราะว่าบ่มีเวลามาเฮ็ดกินเองครับผม นอกจาก วันเสาร์ อาทิตย์ท่อนั้นครับจั่งมีเวลามาเฮ็ดแนวอยากแนวกินบ้านเฮาครับผม เห็นอ้ายไปหาดอกกระเจียวผมหล่ะคึดฮอดตอนเป็นเด็กน้อย เคยไปหาคือกันครับ ลาบอ้ายคือบ่มีเครื่องในครับลักกินตับเหมิ่ดบ้อครับ เดี๋ยวผมจัดให้

ขอบคุณหลายๆที่เข้ามายามน้อง ครับผม สุขภาพแข็แรงเด้อครับ:l-:b-b