หัวข้อ: แดดร่มลมไหว...ความสุขใจจากภาพถ่าย

มีรูปภาพประกอบ แดดร่มลมไหว...ความสุขใจจากภาพถ่าย

,มีคนกล่าวว่า...ความสุขใจเล็กๆน้อยๆของคนชอบถ่ายภาพ คือการเก็บความทรงจำดีๆกับคนที่รัก สิ่งที่รัก
    และไม่จำเป็นต้องเป็นภาพเทพอะไรมากมาย แต่เมื่อไหร่ที่ได้เห็นภาพนั้นทำให้นึกถึงเรื่องราวต่างๆแล้วยิ้มอย่างสุขใจ
    หรือบางทีก็อาจจะร้องไห้ไปกับภาพถ่ายนั้นก็มี...

ลูกชายกับหมาน้อยลูลู่

แดดร่มลมไหว...ความสุขใจจากภาพถ่าย

แดดร่มลมไหว...ความสุขใจจากภาพถ่าย

เอ้าเล่นกันอยู่ดีๆเนาะแดดร่มลมไหว...ความสุขใจจากภาพถ่าย

ดอกไม้ใบหญ้า

สิ่งต่างๆรอบตัว

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ร้อยหมื่นพันไมล์ไกลบ้าน; 11-06-2012 at 09:37.

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ฮักณ.ทุ่งใหญ่
    ภาพหลานน้อยกับหมาน้อยดูน่ารักดีครับ ดูมีชีวิตชีวา อากาศคือสิดีเนาะครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ณัฐ ภูไท
    อืองามยุรูปลูกชายกะน่าฮักเนาะมีความสุขหลาย:*-:*-

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ นู๋น้อย
    เมืองชลบุรี(เช่านอน) สีเกด(หม่องเกิด
    บล็อก
    31
    ว้าว ผู้บ่าวน้อยกับหมาน้อยๆ น่าฮักทั้งคู่เลยจ้าแม่ป้า

แม่นแล้วจ้า แม่ป้า การถ่ายภาพมาแต่ละภาพ มันคือความทรงจำและความเป็นมาในโตเอง ณ เวลาหนึ่งเฮาย้อนกลับมานั่งเบิ่งอีกเทื่อ กะมีทั้งรอยยิ้มและน้ำตา ในรูปเดียวกัน ขอบคุณภาพสวยๆจ้าแม่ป้า จะรอดูความทรงจำช๊อตถัดไป

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ถ่ายหยังกะได้จั่งว่าล่ะครับ ว่าสิหาถ่ายกับแก้อยู่นำแจเล้าอยู่ หายากซูมื่อนี่

ความสุขของคนเฮา คือการได้เฮ็ดในสิ่งที่มักครับ ...เฮ็ดไปโลดครับ แนวใด๋มันสิม่วน...

กรี๊ดดดด...ถ่ายหยังกะงามไปเบิ๊ด เพราะคนถ่ายงาม...โอ๊ะ เพราะกล้องดีเนาะ...คิคิ

สมาชิกที่ยังไม่ยืนยันอีเมล์
    บ้านละเอาะ ต.จีกแดก จ.สุรินทร์
    บล็อก
    1
    ความสุขบ่ได้อาศัยหยังหลายคือเฮ็ดแนวมักและบ่มีไผเดือดร้อน ซำบายดีบ่น้อเอื้อยหน่อย

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    น่าฮักดีครับภาพกะงามฝีมือซงสิเข่าขั่แล่วหละ

คุณชมเชย อากาศช่วงนี้ทางนี้กำลังดีค่ะบ่ฮ้อนบ่หนาว แต่อาทิตย์นี้ทางนี้ฝนตก หลานน้อยบ่ได้ออกไปเที่ยวข้างนอกบ้านเลยค่ะ งอแงหลายค่ะ ฮ่าๆๆ

คุณณัฐ มีความสุขตามประสาคนไกลบ้านเนาะค่ะ อยู่ใสกะบ่สุขใจเท่าบ้านเฮาดอกจ้า

หลานนู๋น้อย แม่ป้ายังบ่มีไอเดียวอตต่อไปเลยค่ะ ว่าจะถ่ายต้นที่คือต้นแก่นตะวันก็ยังบ่ได้ถ่าย ช่วงนี้ทางนี้ฝนตกค่ะ

อ้ายพล ถ่ายกับแก้มาให้เบิ่งแนเด้อจ้า อยากเห็นคือกัน ตอนเป็นเด็กน้อยย่านหลาย เพราะว่าติดตากับละครทีวีเรื่องตุ๊กแก ย่านนนขนาดค่ะ ฮ่าๆๆ

น้องสง่า เอื้อยซำบายดีจ้า น้องเด้ ซำบายดีบ่ ช่วงนี้ทางบ้านเอื้อยฝนตก ย่านหลานน้อยเป็นหวัด เลยบ่ได้ออกไปใสอีกแล้ว ฮ่าๆๆ

ลุงใหญ่ ขอบคุณหลายๆค่ะ ฝึกไปเรื่อยๆเนาะค่ะ ยังต้องเฮียนฮู้อีกหลาย ถ่ามีคำแนะนำก็ซ่อยบอกสอนแนเด้อจ้า สิขอขอบคุณหลายๆค่ะ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ คมคาย ครบุรี
    ครับ คืออ้ายพลว่าหละครับ เฮ็ดในสิ่งที่เฮามักแล้วซิมีความสุขกับการเฮ็ดสิ่งนั้น
    มีคนบอกผมว่า "การถ่ายภาพไม่จำเป้นต้องสวย เพียงแค่สื่ออารมณ์ถึง
    ความสวยมันจะเิกิดขึ้นของมันเอง"
    :l-

คนมีฝีในมือเฮ็ดหยังกะหมานกะหมื่นนอคนนเฮาหนิ