หัวข้อ: มากินข้าวแลง ( 5ทุ่ม)นำกันครับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ คนบ้านยาง

มากินข้าวแลง ( 5ทุ่ม)นำกันครับ

สวัสดีพี่น้อง เอื้อย อ้าย ทุกๆคนครับผม อาทิตย์หนึ่งพอดีที่บ่ได้มายามพี่ยามน้อง ยากนำการนำงานหลายครับ เสาร์ อาทิตย์กะบ่ได้หยุด มื้อนี้บ่มี o t เลยมีเวลามากินข้าวนำพี่ๆน้องๆทุกคนครับ นึ่งข้าวก่อนครับ
    มากินข้าวแลง ( 5ทุ่ม)นำกันครับ

นึ่งปลาใส่เห็ดมากินข้าวแลง ( 5ทุ่ม)นำกันครับ

สุกแล้วครับมากินข้าวแลง ( 5ทุ่ม)นำกันครับ

ลงมือเลยครับ ไผ่อายบ่อิ่มเด้อมากินข้าวแลง ( 5ทุ่ม)นำกันครับ

ขอขอบคุณบ้านมหา ดอลคอม พี่น้องทุกๆคน ให้มีความสุขความเจริญทุกๆคนเด้อครับสมปรารถนาทุกอย่างครับ ค่อยพ้อกันใหม่ครับคิดฮอดคิดถึงทุกๆคนครับผมธุจ้าธุจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ณัฐ ภูไท
    ป๊าสสนึ่งปลาตะแซ่บเนาะคันเหลือกะโยนข้ามทะเลมาฝั่งนี้จักห่อแหน่แหนมกะด๋ายอยากนำยุแต่เฮ็ดบ่เป็นนานแล้วบ่ได้กินแกล้มเบียร์เนาะ:b-b:b-b:*-