หัวข้อ: มื้อนี้สิลาบไก่สู่อ้ายๆเอื้อยกินนำกันครับ

บ่าววีโก้
    Guest

มื้อนี้สิลาบไก่สู่อ้ายๆเอื้อยกินนำกันครับ

มื้อนี้สิลาบไก่สู่อ้ายๆเอื้อยกินนำกันครับ มื้อนี้สิลาบไก่สู่อ้ายๆเอื้อยกินนำกันครับ มื้อนี้สิลาบไก่สู่อ้ายๆเอื้อยกินนำกันครับ มื้อนี้สิลาบไก่สู่อ้ายๆเอื้อยกินนำกันครับ มื้อนี้สิลาบไก่สู่อ้ายๆเอื้อยกินนำกันครับ มื้อนี้สิลาบไก่สู่อ้ายๆเอื้อยกินนำกันครับ มื้อนี้สิลาบไก่สู่อ้ายๆเอื้อยกินนำกันครับ มื้อนี้สิลาบไก่สู่อ้ายๆเอื้อยกินนำกันครับ มาเด้ออ้ายๆๆเอื้อยๆๆมากินลาบไก่ต้มไก่นำกันตบท้ายด้วยเเตงโมหวานๆๆครับขบขอบคุณเวปบ้านมหาที่ได้ให้รูปลงเวป:l-:l-

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ สาวนครพนม
    เป็นตาเเซบคักอ้ายลาบไก่ต้มไก่กับข้าวเหนียวฮ้อนๆๆ:*-:*-

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ ทิวานนท์
    กินดุเนาะลาบไก่ อู่ยทางนี้กินแต่ไข่มัน คือสิแซบเนาะ บ่าววีโก้

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ วัด เดอะแมนคัลทรี่
    คนไทท่าคันโท กะสิน
    ป๊าดโถ่ะ หวานนคักๆบ่านนิ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ณัฐ ภูไท
    เป็นตะแซ่บเนาะลาบไก่เจ้าบ่าววีโก้ซดต้มไก่คือสิคักหลายอันแตงโมหนะคันมีหลายกะใส่กะทงลอยมาให่อ้ายทางญี่ปุ่นแหน่ยุบ่ใกลกันปานไดสิไปรอรับเอายุฮิมเกาะดอก:*-:*-:*-

ศึกษาหาความรู้
    คือสิแซบแฮงน้อคับ:b-b:b-b:b-b:b-b:b-b

บ่าววีโก้
    Guest
    ได้ไก่มาโตหนึ่งบ่อรู้เฮ็ดยังกิน..คิดได้ก็เลยลาบตอนนี้บักเเตงโมกำลังสุกครับมากินนำกันเด้อครับ:l-

ลาบไก่ต้มไก่ซดฮ้อนๆข้าวเหนียวแซบหลายๆๆ
    บักโมสุกแล้วเนาะค่ะ เป็นตาหวานกรอบ
    LET IT BE...

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ฅนภูค่าว
    นครโคราช บ้านเกิดกาฬสินธุ์
    เอ๋าๆๆๆเซิญแซบๆ...:*- :*- กินเผือแนเด้อเทิงลาบไก่ ต้มไก่ บักโมสุก สีเป็นตะกินฮ้าย...

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวอิง
    ทั้งลาบ แลต้มในโตเดียวกัน คือสิแซบเนาะ