หัวข้อ: กราบสวัสดีจ้า

ศิลปิน นักแสดง นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจป้านวลม่วนโสตาย

กราบสวัสดีจ้า

กราบสวัสดีจ้า

กราบสวัสดีพี่น้องบ้านมหา มิตรักแฟนเพลงทุกๆท่านทุกๆกำลังใจจ้า
    ช่วงนี้ ดีเจป้านวล งานหลายๆจ้า เลยบ่มีเวลามาเปิดเพลงให้พี่น้องฟังจ้า ต้องกราบขอโทษไปยังพี่น้องแล้วกะ อ้ายบ่าวคนเดิม(วมต.)บ้านมหานำเด้อจ้า เอาไว้มีเวลาป้านวล สิกลับมาเปิดเพลงให้พี่น้องฟังใหม่เด้อจ้า ขอบคุณอ้ายบ่าวคนเดิม หลายๆเด้อจ้าที่ให้โอกาส ป้านวล ได้มาเปิดเพลงในบ้านมหา แล้วกะขอบคุณไปยัง อ้ายดีเจ พระยาแล หลายๆจ้าที่พาป้านวลมาเปิดเพลงอยุ่บ้านมหาจ้า

ปล.ขอบคุณหลายๆเด้อจ้า อ้ายบ่าวคนเดิม

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    มาฟ้าวลาพาจรแท้นอแม่ป้าลาแล่วสิไปไสซั่นดอกน่าๆๆๆๆๆๆๆ

Banned

บล็อก
    4
    ขอบคุณป้าเสียงใสให้ความบันเทิง
    ความรื่นเริงที่มอบให้ไทบ้านมหา
    เวลาป้า ทุกนาที มีคุณค่า
    สละมา เปิดเพลง บรรเลงกล่อม

ถ้าหากว่าง เว้นจากการ งานประจำ
    อย่าลืมคำ สัญญา ว่ายังพร้อม
    จะกลับมา จัดรายการ ด้วยยินยอม
    ใจยังพร้อม ต้อนรับ กลับคืนมา..จ้า...ยังอยากได้ยินเสียงหัวเราะเซ็กซี่ๆของป้านวลจ้า

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ป้านวลครับ ขอเพลง "คนอ่อนไหว กำลังใจสำคัญที่สุด" แนครับ ....อย่าฟ้าวไป....อิอิ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ บ่าวหัวเขียง
    ถึง...ป้านวล
    สิฟ่าวไปไสป้า...ขอเพลงฟัง/บ่ทันได้ฟังอยู่...555
    จังใด๋ๆ...คึดฮอดหัวเขียงแนเด้อครับป้า...
    *ที่ผ่านมาถ้าผมล่วงเกินป้าในคำเว้าที่บ่เหมาะกะขอโทษเด้อครับป้า*
    ฮักป้าคือเก่า///บ่าวหัวเขียง