หัวข้อ: เออ.. คือว่าติดต่อน้องบ่อใด้ เลยรู้สึกผิด

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ สุดสาคร

เออ.. คือว่าติดต่อน้องบ่อใด้ เลยรู้สึกผิด

เนื่องจากว่า บ้านมหาบ่อมีห้องแชทแล้วเลยติดต่ดกับน้องที่ยู อเมริกาบ่อใด้ครับ ปกติแล้วจะแชทคุยกันในห้องนั้น น้องชายชื่อว่า ดอมครับ ....dom... นัดกันไว้ว่าหลังจากที่เรียนจบแล้วเมื่อเขากลับมาเมืองไทย จะไปนั่งกิน...อาหาร..ริมทะเล เล่นกีต้าร์นำกัน กระผมกะย่านน้องหาว่าบ่อรักษาคำเว่า เลยขอตั้งกระทู้นี้ขึ้นมา เบอร์โทรกะบ่อมี มื่อน้องกลับจากอเมริกา กะบ่อใด้ไปรับที่สนามบินจ้อย(นัดกันไว้อย่างดี) ติดต่อกันบ่อใด่จักสิเฮ็ดจังใด๋ ถ้าหากว่า น้อง ดอม มาอ่านเจอกระทู้นี้กะขอให่ติดต่ออ้ายแนเด้ออออออ ทางเฟสบุ๊คกะใด่ sakhon khon

ขอขอบคุณเวป บ้านมหาดอทคอมคร้าบบบบ
    เออ.. คือว่าติดต่อน้องบ่อใด้ เลยรู้สึกผิดเออ.. คือว่าติดต่อน้องบ่อใด้ เลยรู้สึกผิด
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย สุดสาคร; 18-12-2012 at 01:20.

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ฮ่วย...เสียหายหลายแสนคือกันเนาะ การปิดห้องแชตนี่กะดาย

คนบ่เล่นกะเห็นว่าบ่มีประโยชน์ คนเล่นบ่แมนพากันลงแดงแล้วบ่บาดเนี่ย

เหตุการณ์นี้สิโทษไผล่ะบาดเนี่ย...ยึดพื้น 20 ครั้ง ข้อหาไม่รอบคอบ...555

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สายลม
    แม่นความอ้ายพลว่านั้นละจ้าอ้าย สิลงแดงคือคะเจ้าว่านั้นละจ้า

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ จ๊ะเอ๋
    อืมม เห็นด้วยจ้า น่าจะเปิดเหมือนเดิม เอาใจช่วย จขกท. ให้ได้เจอน้องนะจ๊ะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ มะเหมี่ยว
    สุดประจิมที่ริมเมย
    สุมื่อนี่โลกออนไลน์ หากันง่ายจร้าาาา เอาใจซ่อยเด้ออจร้าาา
    เข้าไปถามอากู๋ลองเบิ่งเด้อจร้าา

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ สุดสาคร
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ พล พระยาแล
    ฮ่วย...เสียหายหลายแสนคือกันเนาะ การปิดห้องแชตนี่กะดาย

คนบ่เล่นกะเห็นว่าบ่มีประโยชน์ คนเล่นบ่แมนพากันลงแดงแล้วบ่บาดเนี่ย

เหตุการณ์นี้สิโทษไผล่ะบาดเนี่ย...ยึดพื้น 20 ครั้ง ข้อหาไม่รอบคอบ...555

เวปบ้านมหาดอทคอมแห่งนี้ดีมากๆครับ เป็นแหล่งเรียนรู้ที่ดี บ่อว่าจะเป็นด้านวัฒนธรรม หรือด้านอื่นๆ แต่ว่ามีคนบางกลุมมาป่วน มาด่ากันซึ่งคนเหล่านั้นล้วนแต่มีความรู้ความสามารถ แต่เอาไปใช้ในทางที่ผิด เลยทำให้คนที่เข้ามาศึกษาหาความรู้หรือใช้เป็นสื่อกลางในการติดต่อแรกเปลี่ยนความคิดเห็นประสบการณ์ชีวิต ขาดโอกาศดีๆไป กระผมเองเป็นคนนึงที่ ติดตามเวปแห่งนี้มาโดยตลอดเรียกใด้ว่าความรู้ในเวปแห่งนี้เพรียบ เจอคนที่มีน้ำใจ ง๊าม งาม กะมีครับ
    อ้ายพล พระยาแล และอ้ายเอื้อยคนอื่นๆกะมักจะมาเขียนโพสซึ่งอ่านแล้วทำให้คลายเคลียด จากที่เคลียดๆ กับมายิ้มหัวเราะใด้ ขอบคุณหลายๆครับ:l-
    เว่าเรื่อง ยึดพื้น 20 เทือ ผมคือสิยึดบ่อใด้ฮอด 20 ดอกครับกำลังแขนบ่อค่อยดี แต่ว่ากำลังแอวนี่มีเหลือเฟือครับ ฮะเฮ้ย พะเว่อ เกิ๊บบบบบ:l-:l-

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ผมว่าบ่ควรสิปิดคือกันครับ เพราะผมเคยเข้าไปเล่นแล้วสนุกดี หาอำผุนั่นผุนี่ หลายคนกะได้แต่งงานกันย่อนห้องแชตห้องนี่คือกัน

คนที่มาป่วนมากวน ถ้าเฮาบ่สนใจเพิ่นกะบ่น่าสิมีปัญหาครับ เพิ่นคือสิบ่เข้ามาเล่นซูมื่อดอกผมว่า ถ้าเพิ่นเข้ามากะบ่ต้องไปให้ความสนใจเพิ่นหลายครับ ถ้าเพิ่นด่าถือว่าทำบุญทำทานไปโลด....ปลง

ผมสิเดินทางไปหาเว็บมาสเตอร์และสิขอความกรุณาให้เพิ่นพิจารณาเปิดห้องแชตนี้มาอีกอยู่ครับ เพราะเสียงเรียกร้องมาหลาย

ถ้ามีคนมาด่าอีก กะอย่ามาจ่ม บ่ต้องมาบอกให้ข่อยไปจัดการเพิ่นเด้อครับ....บ่แมนหยังดอก ข่อยเฮ็ดบ่เป็น...555
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พล พระยาแล; 19-12-2012 at 15:14.