หน้าที่ 7 จากทั้งหมด 13 หน้า หน้าแรกหน้าแรก ... 56789 ... หน้าสุดท้ายหน้าสุดท้าย

หัวข้อ: จุดลงทะเบียนงานบ้านมหาพาแลง ประจำปี 2556

เด็กน้อยนับได้ทั้งหมด 52 คนแล้วจ้า
    จักนับถูกหรือบ่ดอกจ้า ได้ครึ่งร้อยแล้วค่อยใจชื่นว่างานไม่เงียบแล้วจ้า อิอิ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    จองให้อ้ายพง(เฒ่าพาโล)กับเลขาเพิ่นแนครับ 2 ที่นั่งครับ
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    ตามที่ผมเข้าไปซอมในห้องนั้นห้องนี้เห็นคนเว่าถึงงานแลงยุ ว่าสิไปยุแต่ว่าบ่ได้ลงทะเบียน
    เหตุผลกะแล้วแต่สิหามาอ้างเนาะ อาจสิย้านคณะกรรมการเห็นกะเป็นไปได้55555

ฟ้าวมาลงไว้เด้อครับสิได้จัดสาดไว้ให้นั่ง เพื่อว่าโต๊ะเก้าอี้มันเต็ม จัดโต๊ะไว้200หม่องย้านมันเต็มก่อนซั่นดอกหว่า5555
    หล่อคืออ้าย กินข้าวบายกบตั๋วะหล่า

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    ห้วย มาซ้าไปบ่น้อบาดนี่ งั้นขอจอง 1 ที่ครับ + 1 สมาชิกใหม่(เพื่อนสมัยเรียน) ติดตามมาด้วยหนึ่งที่เด้ครับผม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่มน้อยศรีสะเกษ
    อ้ายบ่ฮู้จักไผสิไปได้บ่อหล่ะน้องหลิน แต่จั่งได๋กะคือสิได้ไปอยู่ดอกย้อนว่าอยากได้สาดดดดดดดดคนตระการ
    ว่าสิเอาบักลาเต้ไปนำกะย้านไปม้างเวทีเขา ไปผุเดียวนี่หล่ะน้อง:l-

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หวึ่งน้อย
    :l-น้องสองที่นั่งเด้อจ้า :l-

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ เวีย เหวยๆ
    ไปแน่นอนนึงที่นั่งสำรองไว่อีกนึงสำหรับพุติดตาม จองที่ย่อนหน้าฮ่านไว่นำ อิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ nuzing
    ตกฟากอยู่อุบล เป็นคนชราบางแคแล้ว
    บล็อก
    5

หลงทีบ ! หว่าแหม่นตะของแจ้งแล้ว จองนำแหน่ 3 คนเด้อจ้าบัตรยังมีบ่หละหัวหลินย่านบ่มีหม่องนั่ง
    "ใจประสงค์สร้างกลางดงกะหว่าถ่ง ใจขี้คร้านกลางบ้านกะหว่าดง"

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ คนคลองห้า
    จองไว้ 2 ทีเด้อครับ (คนคลองห้า กับหยดน้ำ) ไปพ้อกันแน่นอนครับ ยกเว้นว่าได้รับสั่งการให้เดินทางไปราชการด่วนที่สำคัญต่อประเทศชาติครับผม

ยายหนูไปหลงทีปหม่องใด๋น้อ จังบ่มาจองแต่เนิ่นน้อ หึยยยย อิอิ
    นับหลงไปหลงมา ได้ 66 คนแล้ว รอน้องหลินมาสรุปอีกเทื่อเด้อจ้ อิอิ
    เย้ๆๆๆ ใกล้ๆ แล้วจ้า......

หน้าที่ 7 จากทั้งหมด 13 หน้า หน้าแรกหน้าแรก ... 56789 ... หน้าสุดท้ายหน้าสุดท้าย

Tags for this Thread