หัวข้อ: ตามหาหมอแคน...

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...

ตามหาหมอแคน...

คือว่า ทางวงดนตรีเพิ่นต้องการหมอแคน วงนี้เป็นวงที่ขาดแคน555
    กะมีอยู่ดอกครับแต่กะเป่าบ่อเก่งปานได (ถนัดดูดมากกว่า ว่าซั่น) 555
    แต่ เพิ่นอยากได้หมอแคนระดับอาจารย์
    ผมกะจักสิติดต่อไส ติดต่อบ่าวข้าวจี่กะเงียบ
    กะเลยได้มาโพสไว้ บัดเทื่อมีคนที่ติดต่อเลาอยู่..

.........
    ท่านเรก คือ อ้ายเคน หมอแคน เคน พรพลาญชัย เป่าแคนสุดยอดได้ทุกลาย..
    ปีก่อนงานเติมฝันปั้นดาวเลากะไป
    งานพาแลงปีที่ผ่านมาเลากะไป
    ปีนี้ติดต่อเลาบ่อได้ ผุ่ไดฮุ้กะส่งข่าวแน่เด้อพี่น้อง..

ท่านที่2 คือ บ่าวตีนเปิ่ม.. งานพาแลงอยู่นวนครปีก่อนเพิ่นกะได้ไปซ่อยงานอยู่ แต่เพิ่นหายไปติดต่อบ่อได้..
    ถ้าฮู้ข่าวแล้วกะติดต่มาแน่เด้ออ้าย..

ลีลาเป่าแคนบ่อธรรมดาครับ ตามหาหมอแคน...ตามหาหมอแคน...ตามหาหมอแคน...ตามหาหมอแคน...

เป่าหลายกะเมื่อย เป็นเรื่องธรรมดา 555

หรือว่าท่านไดเป็นหมอแคน เป็นเมียหมอแคน หรือรู้จักหมอแคน กะติดต่อมาแน่เด้อพี่น้อง..

ฝ่ายกิจการพิเศษ สัญลักษณ์ของ กำพร้าผีน้อย
    รัตนาธิเบศร์..ใกล้แยกแคราย
    ..เดี๋ยวสิลองตามหาเบิ่ง อ้ายเคนนี่ต้องผ่าน อ.ข้าวจี่หรือใหญ่คำแสงเพราะเพิ่นอยู่ใกล้กัน มีเบอร์โทรกัน..ส่วนบ่าวตีนเปิ่มนี่ฮู้แต่ว่าทำงานอยู่พระจอมเกล้าพระนครเหนือ..ผุนี่ซงสิยากเติบยุถ้าเพิ่นบ่มาผ้อกระทู้นี่...

หมอแคนเด็กน้อยคิดฮอด อ้ายทิดศรี สะท้านจ้า ถ้าอ้ายทิดมานะได้ทั้งหมอแคน หมอธรรมสู่ขวัญบายศรี ได้ทั้งผู้พารำส่วยมือจ้า ไปอ้ายทิดก่อนเด้อจ้า อิอิ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    สำหรับหมอแคนท่านนี้ อ้ายศรีสะท้าน ติดต่อได้อยู่ครับ เพิ่นรับปากว่าสิมางาน 50-50เด้อว่าซั่น ..

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ศร ภูตะวัน
    ลายพิณกับ คีบอรด นั่นสบายมากครับ อยากได้ลายแคนมาเติมเต็มหั้นน้าครับ.
    แคนมีแล้ว แคนหกครับ หาแต่หมอมาเป่าและดูด ครับ.

ฝ่ายเทคนิค และถ่ายทอดสด สัญลักษณ์ของ อาวอ้วนเมืองยศ
    เอาหมอแคนไปนำบ่น่อ หมอแคนบ่าวเอ็กว์ต้า เฮาว่างไปนำได้บ่น้อๆ มีค่าน้ำมันรถให้เพิ่นบ่น้อบาดเนี่ย