หัวข้อ: รายงานโตครับพี่น้อง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หยก ยโสธร
    ซ.ลาซาล บ้านเกิด อ.คำเขื่อนแก้ว

รายงานโตครับพี่น้อง

สวัสดีครับ เอื้อยๆ อ้ายๆบ้านมหา ทุกๆท่าน
    3 ปีแล้วครับ ที่วนๆเวียนๆ ซอมเบิ่งกระทู้ ของอ้ายๆ แต่กะหาทางสมัครเป็นสมาชิกบ่ได้
    มามื่อนี่ ทางบ้านมหาเพินใจดีเปิดให้สมัคร น้องชายหล่าผุนี่ ดีใจหลาย

ขอฝากเนื้อฝากโตแนเด้อครับ :,1- :,1-

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ สาวประทาย
    สาวเมืองโคราช ณ กรุงธนบุรี
    บล็อก
    12

พบปะพูดคุย

ดีใจนำเด้อจ้าาาง...ได้เป็นสมาชิกแล้ว

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    ปร๊าดๆๆๆๆโทไปหลี้ไปหลบอยู่ไสหาก่อได้เข้ามาเอ้าๆถ้ามาแล้วกะหย่าวโลดเด้อม่วนนำกันงานพาแลงกะยินดีต้อนรับพร้อมเด้อไปให้ได้หละ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หนุ่ย..บ่าววีโก้
    ยินดีต้อนรับสู่บ้านทีอบอุ่นครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ยินดีต้อนรับเข้าสู่บ้านมหาเด้อครับ ...
    ขอเชิญมาม่วนนำกันเด้องานพาแลง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หยก ยโสธร
    ซ.ลาซาล บ้านเกิด อ.คำเขื่อนแก้ว
    ขอบคุณหลายเด้อครับ งานพาแลงกะอยากไปยุ แต่ตรงกับมื่อที่ผมสิเดินทางกลับต่างจังหวัดพอดี
    สิแมนงวดหน้าพุ่นล่ะ ..... สิถ่าเบิ่งฮูปเอาดอกครับ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย หยก ยโสธร; 25-01-2013 at 17:43.