หัวข้อ: งานพาแลงปีนี้มีหลงทางกันเกิดขึ้น

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สายลม

งานพาแลงปีนี้มีหลงทางกันเกิดขึ้น

คาดว่าปีนี้สิมีผู้หลงทางอยู่เด้เนาะผู้ได๋ที่บ่เคยไปแม้ หนึ่งในจำนวนนั้นกระสิมีผู้ข้านี้ละผู้หนึ่งแม่นบ่พี่น้อง (หลงทางพออภัยเด้อ แต่ว่าหลงตัวเองนี้เด้อ ฮิ้ววววววว บ่อยากพราก บ่แม่นหนังการ์ตูน งานพาแลงปีนี้มีหลงทางกันเกิดขึ้นงานพาแลงปีนี้มีหลงทางกันเกิดขึ้น
    ปล.ยายเอ่ยมารับเอาหล่าแน่เด้อ บ่แม่นสิหลงทางออกจากคลองเตยพ้วนตี้

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ คนคลองห้า
    หากหลงทางกะไปตั้งหลัก ถ.บางนา-ตราด เด้อครับผม ตรงแยกราม 2 ครับผม

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    ตูนอ้ายว่าขั่นน้องบอกว่าหลงทาง ย้านแต่ผุบ่าวยาดกันไปฮับผุ้นละ
    c06: ฮักบ้านมหาคักกะยังว่า

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สายลม
    ไผ๋ว่างกระออกมารับปากทางแน่เด้อ คือสิหลงอยู่แถวนั้นละ หรือว่าสิหลงไปนำบ่าวคืออ้ายว่าบุ มีไผ๋ใจดีออกมาบ่หน้อจ้า

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1
    หลงทางเสียเวลา..หลงบางนาไปสุขุมวิท
    ทำท่าเนาะ..มาอยู่กรุงเต้บจักปีแล้วหล่า..5555555555..
    ถ้าหลงมาฮอดแปดริ้วอ้ายกะสินำเมือส่งคลองเตยอยู่ดอกน๊า...