หัวข้อ: ขอพรพระคุ้มครองแม่

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ commo
    แผ่นดินไทย แผ่นดินแม่ หม่องฝังสายแฮ่ หม่องแผ่สายบือ ยินดีต้อนรับเนาะคับเอื้อยพะยอม เหยียบยืนยามใด๋ อบอุ่นกลิ่นไอควมฮักควมห่วงหา บ่มีสิ้นสุดคับ ฮอดยามได๋เอิ้นหากันโลดเด้อคับเอื้อย

มื่อวันที่ 30 พ.ค. 56 ขะน้อยกะมีภารกิจต้องไป ชลบุรี คือกัน พี่น้องผู่ได๋อยู่แถวนั้นน้อ สิล้มทับจักตั๊บ เบิ่งแหน่ อิอิอิ...

Moderators
    บล็อก
    2
    สวัสดีจ้าน้องcommo

แผ่นดินไทยบ้านเกิดเมืองนอนอบอุ่นที่สุดแล้วน้อจ้า
    ขอบคุณหลายๆสำหรับน้ำใจและมิตรภาพ ตำรวจไทยใจดีอีหลีจ้า
    เอื้อยยังบ่ฮู้ว่าสถานการณ์เป็นแบบใด๋จ้า ขอให่แต่แม่เซาได้อยู่นำเพินหลายๆมื้อ
    ก็ดีใจแล้วจ้า ถ่ามีโอกาสก็อยากพ่อพี่น้องบ้านมหาคือกันจ้า

Moderators
    บล็อก
    2
    สวัสดีจ้าพี่น้องบ้านมหาทุกท่าน

ตอนนี้เอื้อยคนโตเพินกำลังเดินทางจากชลบุรีสิไปฮอดสุวรรณภูมิตอนเที่ยงของวันที่ 30 จ้า
    ส่วนเอื้อยพวงพะยอมสิบินไปฮอดเมืองไทย 8.20 น วันที่ 30 ก็ถ่าบินต่อไปขอนแก่นตอนบ่ายสองกว่า
    มีญาติของพ่อบ้านไปฮับ กว่าสิฮอดสุวรรณภูมิก็ค่ำจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ณัฐ ภูไท
    ช่วยเป็นกำลังใจเด้อครับพี่พวงพะยอมก็ขอให่คุณแม่ท่านหายปว่ยไวไวๆๆๆน้อครับ

Moderators
    บล็อก
    2
    สวัสดีจ้าน้องณัฐ ภูไท

ขอบคุณหลายๆสำหรับพรและกำลังใจเด้อจ้า
    ตอนนี้เอื้อยอยู่บนเครื่องบินที่สนามบิน JFK
    จะไปเปลี่ยนเครื่องที่ดูไบจ้า ไปฮอดเมืองไทยช้าไปหนึ่งวัน
    เป็นวันศุกร์ที่ 31 จ้า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา
    Mr.Reception
    สัญลักษณ์ของ คนตระการ...
    ขอไห่แม่ของเอื้อยจงอย่าเป็นหยังหลายเด้อครับ ขอไห้ดีวัน ดีคืนขอเป็นกำลังใจครับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ " แคน ชัยภูมิ "
    เดินทางปลอดภัยครับ...เพื่อทำหน้าที่สำคัญที่สุด...ของลูกที่ดีครับผม ขอให้คุณแม่เพิ่นหายป่วยไวๆ นำครับ

Moderators
    บล็อก
    2
    สวัสดีจ้า

น้องคนตระการ :) ขอบคุณหลายๆจ้าสำหรับพรและกำลังใจน้อจ้า

คุณแคน ชัยภูมิ :) ขอบคุณหลายๆจ้า ที่แวะมาให้กำลังใจกันเด้อจ้า

ตอนนี้เอื้อยอยู่ที่ดูไบ รอเปลี่ยนเครื่องไปกทม.จ้า เดินทางโดยสารการบิน United Arab Emirates
    เที่ยวก่อนใช้สายของจีน เลยอยากเปลี่ยนไปแวะประเทศอื่นนำจ้า แต่บ่ได้ออกนอกสนามบินเล้ยจ้า

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ commo
    เครื่องดีเลย์ติเอื้อยคือซ้าแท้ มาฮอดหล่ะยังน้อ น้องโม้ปฏิบัติภารกิจอยู่ศูนย์ฝึกอบรมภาค 2 ชลบุรีเรียบร้อยแล้วแต่มื่อวาน มีโอกาสสิเอาฮูปมาให่เบิ่งเด้อเอื้อย ขอให่เดินทางโดยปลอดภัยฮอดบ้านเฮาโดยสวัสดิภาพเด้อคับเอื้อย...

Moderators
    บล็อก
    2
    สวัสดีจ้าน้องโม้

ตอนนี้เอื้อยมาฮอดกทม.แล้วจ้า ถ่าต่อเครื่องไปขอนแก่น
    เวลา 14.40น.จ้า

Tags for this Thread