หัวข้อ: พี่น้องชาวไทยต่อไปมาเที่ยวญป.ได้โดยไม่ต้องขอวีซ่าแล้วค่ะ

Moderators
    บล็อก
    2
    เอื้อยชื่นชมน้องมิคหลายจ้า ฟ้อนก็เก่งระดับไปโชว์ต่างประเทศมาแล้ว
    งามก็งาม ลูกสาวก็น่ารัก ครอบครัวอบอุ่น นิสัยก็ดี โอ้ยอยากเห็นตอนฟ้อนอีหลีจ้า
    หัดให่ลูกสาวไว้หลายๆเด้อน้อง นาฏศิลป์ไทยสิได้สืบทอดต่อให้รุ่นลูกหลานจ้า

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    เพิ่นเรียนบัลเล่ย์อยู่จ้าพี่พวง. ส่วนรำไทยเคยสอนไปบ้างละจ้า เพิ่นบอกว่าให้เพิ่นใหญ่กว่านี้นิดนึงก่อนพะนะจ้า สงสัยเรียนคนเดียวบ่ม่วนคือไปเรียนบัลเล่ย์มีหมู่หลายน่ะจ้า.ส่วนรูปมิกตอนรำสิลองหาเบิ่งเด้อจ้า เห็นรูปเดียวในเฟสบุคค่ะ นอกนั้นจักเอาไปเก็บไว้ไสบุจ้า ฮ่าๆ

ขุนช้าง-ขุนแผน ตอน ขุนแผนขึ้นเรือนขุนช้าง มิกเป็นขุนแผนจ้า (มิกเรียนเป็นตัวพระค่ะ)

แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย sompoi; 25-06-2013 at 09:11.
    มองต่าง..อย่างปลง

Moderators
    บล็อก
    2
    โอ้ ลูกสาวน้องมิคเป็นตาฮักขนาดเด้อจ้า หุ่นก็สวย หน้าตาก็งาม
    น่าภูมิใจแทนอีหลีจ้า
    ภาพสุดท้ายบ่เห็นเล้ยจ้า
    น้องมิคคือสิเว่าญี่ปุ่นเก่งแล้วน้อจ้า อยากฟังๆๆ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ sompoi
    บล็อก
    23
    พี่พวงดูในไอโฟนบ่คะ? มิกลองเชคดูถ้าดูในไอโฟนมันจะบ่เห็นรูปสุดท้ายคือกันค่ะพี่
    แต่มาดูในคอมจะเห็นจ้าพี่. มิกเอาลิงค์ภาพมาจากทางเฟสบุคน่ะค่ะ บ่ได่อัปรูปเอง เลยบ่แน่ใจว่าผิดพลาดตรงได๋น่ะค่ะพี่ ส่วนภาษาญป.น้องกะพอไปพอมาพอถามทางได่จ้า บ่ถึงกับเก่งปร๋อจ้าพี่ เพราะมิกบ่ได่ทำงานนอกบ้านเลยค่ะ เป็นแต่แม่บ้านภาษาเลยบ่แข็งแรงปานได่ พอเมลคุยกับลูกกับสามีพอรู้เรื่องซือๆจ้าพี่

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    เหมือนกันยังกะแกะเลยเนาะพี่พวง โตขึ้นคงจิแยกบ่ออก 55555
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

บล็อก
    23
    ฮ่าๆ แม่นอิหลีติเจ้ มีแต่คนว่าจั่งซี้ล่ะจ้าตอนเห็นมิกกะน้อง โอ้ะ ลูกสาว ตอนแรกจ้า
    พอพ่อเพิ่นย่างมา ผลัดว่าคือพ่อกว่า พะนะจ้า .. ฮ่าา

ปล.เจ้มองเห็นรูปสุดท้ายของมิกบ่คะ?

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ที่เขียนว่าขุนช้าง ขุนแผน ใช่เปล่า บ่เห็นเลยจ๊ะ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

บล็อก
    23
    เทส ค่ะ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1
    ประกวดนางสาวไทยปีได๋หล่ะ หือ ประกวดเทพี-ธิดา ในงานเทศกาล.555
    ปีสิมาจะให้ท่านหมอพล พระยาแล ผู้บริหารระดับสูงติดต่อมาฟ้อนหน่าฮ้านหมอลำซิ่งส์
    บุญบ้านมหาพาแลงให้พี่น้องได้รับชมรับฟังเป็นขวัญหูขวัญตาอยู่ดอก..

Moderators
    บล็อก
    2
    ถ่าฝรั่งเห็นภาพน้องมิคตอนสาว ต้องฮ้องว่า Oh ! My God
    Very beautiful Thai woman
    น้องมิคงามปานเทพี นางงามยังสู้บ่ได้ ถ่าเข้าวงการได้เป็นนางเอกชัวร์จ้า
    บ้านมหานี่ก็มีแต่สาวงามๆ บ่ว่าน้องสาวมุก น้องมิค น้องผู้ก่อการรัก
    มิสบ้านมหาทุกคน Miss Papaya น้องหน่อยสาวU.S.A. น้อง kitty
    เป็นตาออนซอนอีหลีจ้า
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย พวงพยอม; 25-06-2013 at 13:43. เหตุผล: แก้คำผิดจ้า