หัวข้อ: มือใหม่ งงเรื่องโพสต์ครับ

มือใหม่ งงเรื่องโพสต์ครับ

มือใหม่อิหลิครับพีน่อง กะลังงมๆ ซาวๆบ่รู่ว๊าโพสต์กันแบบได๋ครับ ตั้งกระทู่กะบ่เป็นนำเพิน จั๋งได่ขอแนะนำแน๊เด๊อ จักมาป๊องนี่ถืกบ๊อบุมือใหม่ งงเรื่องโพสต์ครับ

หน่าสิมาถืกหม่อง เด๊หนิเน๊าะ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ commo
    เข้าไปเบิ่งในหมวดคู่มือการใซ้เด้อคับอ้้ายบ่าว มีแนะนำไว้แล้วสำหรับการโพสต์กระูทู้ การโพสต์รูป คลิปวีดีโอต่างๆ แต่วิธีการงมๆ ซาวๆ หนี่ผู่ข่ากะกำลังแนมหากระทู้แนะนำอยู่คือกัน อิอิอิ....

ขอบคุรหลายๆครับ บ่าวcommo พยายามศึกษายู๊ครับบ่รู่ผมมักหลายเว็บบ้านมหา เพินมีข้อมูลหลายๆอย่างให่ได้ศึกษา กะขอขอบพระคุณพีน่องที่เพินได้ถ่ายทอดแบ่งปันภูมิปัญญาของแต่ละท่านให่ได้ศึกษานะครับ

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ lungyai1123
    บล็อก
    63
    บ่าวมือสองอย่าฟ้าวงงครับซุคนเข้ามาใหม่กะแนวนี้หละไปอ่านเบิ่งวิธีโพสต์เบิ่งใหม่เด้อ

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวจัย
    เลือกเอาเลยครับ ว่าสิโพสแนวได๋ รูปที่สิเอามาลงเป็นการทำมาหากิน ตึกแห ใส่ดาง กะไปหมวด ทำมาหาอยู่หากิน นั้นละครับ

หรือสิเป็นอันได๋กะเลือกเอาให้ถืกหมวดหมู่เอาครับ ขอให้สนุกกับบ้านหลังนี้ครับ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    เรื่องราวที่นำมาลงตรงกับบอร์ดใด๋ กะหน่ำโลดครับ อิอิ อย่าว่าแต่เจ้าเด้อ บางเทือข่อยกะงงคือกัน คิดบ่ออกบอกบ่ถึก กะบอร์ดสัพเพเหระโลดครับ

บอร์ดอาหาร กับบอร์ดรูปภาพอาหารบางเทือข่อยกะงง ถ้ามีแต่รูปบ่มีวิธีการทำ กับมีวิธีการทำแต่บ่มีรูป หรือมีทั้งรูปทั้งวิธีการทำ ควรสิโพสบอร์ดใด๋ ให้เบิ่งดี ๆ เด้อครับ อิอิ

ขอบคุณหลายๆครับ ย๋าอ้ายซูผู่ซู๋คนที่แนะนำให่ กะยังว๋าซาวหาปานพู๋เถ่าถืกแน๋บ่ถืกแน๋