หัวข้อ: น้ำพริกกะปิ ปลาทูทอด กุ้งทอด ซี่โครงหมูอบ อาหารเรียบง่ายริมชายทะเล

Blogger

เป็นการไปพักผ่อนจรืงๆเนาะเอื้อยได้กินอาหารแซ๊ปๆแล้วกะนอนพักผ่อนแบบสบายๆคนกะบ่หลายแบบนี่น่าไปครับ:*-

สวัสดีจ้า

น้องมิก :) ทะเลทางนี้บางแห่งก็น้ำใสบ่มีหิน บางแห่งก็เป็นแบบน้องว่าคือทางญี่ปุ่นจ้า
    ขอบคุณที่แวะมายามเด้อจ้า

น้องjin :) ขอบคุณที่แวะมาทักทายกันเด้อจ้า พ่อบ้านเพิ่นกินง่ายอยู่ดอกจ้า เฮ็ดหยังก็กินได้สุแนวจ้า

น้องพจน์ :) อากาศชายทะเล ลมเย็นสดชื่นดีจ้า อยู่บนเกาะก็มีแต่น้ำกับฟ้าล้อมรอบ มวนอยู่จ้า
    ขอบคุณที่แวะมาทักทายกันเด้อจ้า

:*-:*-:*-

สวัสดีนำแน๊จักคนแน๋ครับพีน่อง เห็นเอื้อยเราเฮ็ดกะอยากนำซูเทือทักทายทุกท่านเด๊อครับว่างยามได๋สิแว๋มาหยามเรื่อยๆครับ

สวัสดีจ้าน้องบ่าวมือสอง วัดไทร

ดีใจที่แวะมาทักทายเอื้อยและพี่น้องบ้านมหานำกันน้อจ้า มิตรไมตรี มีให้กันเสมอจ้า:*-

Tags for this Thread