หัวข้อ: เลือกฟังเพลงบ้านมหาเรดิโอได้หลายสถานีอย่างจุใจ

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจปอ บ้านมหา
    มากะบ่ทักกันน๊ออะเจ๊ อิอิ
    ขอบคุณนะครับบ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1
    ปอบกะบ่ค่อยได้เล่นเน็ต คายากเฮ้ดไฮ่เฮ็ดนา อิอิ บ่ได้เข้ามานานเปลี่ยนแปลงไปหลายเนาะครับ ดีเจปอบ คนหล่อกะคงสิเหลือไว้เพียงตำนาน ให้สมาชิกรุ่นใหม่ได้เล่าขานหนึ่งใน สี่ยอดกุมาร สี่ทหารเสือแห่งบ้านมหาเรดิโอ

ปล. ดีเจใด๋ว่างบ่มีฮ้านกะไปเปิดอยู่อิสานตุ้มโฮมได้เด้อครับ ยินดีต้อนรับทุกๆท่าน

ดีเจ นักจัดรายการ สัญลักษณ์ของ ดีเจปอ บ้านมหา
    บ่เปิดนำดอกท่านปอบ ...........ย่านผุ้สาวกรี๊ดสลบครับท่าน 55555555

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    เจ๊ก็บ่ค่อยได้เล่นเนทคะ ส่วนมากก็วันหยุด เล่นแต่เกมส์สมาร์ทโฟน
    ปิดตำนานดีเจปุ้ย คือกัน เพลงรัก เพลงซึ้ง เพลงอกหัก ฉายาเจ้าแม่เพลงหวาน เหลือไว้แต่ความทรงจำ
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ pcalibration
    เมืองฉะเชิงเทรา(แปดริ้ว)
    บล็อก
    1
    55555ครับเจ้...ปิดตำนาน
    เป็นไปตามสถานการณ์การเปลี่ยนแปลงของเทคโนโลยี่
    แต่อย่าปิดโตเองกะแล้วกันเด้อครับผม....

เลือกฟังเพลงบ้านมหาเรดิโอได้หลายสถานีอย่างจุใจ

เลือกฟังเพลงบ้านมหาเรดิโอได้หลายสถานีอย่างจุใจโอ่ล่ะนอๆๆๆๆๆ เลือกฟังเพลงบ้านมหาเรดิโอได้หลายสถานีอย่างจุใจถ่าเอื้อยบอกว่าหากคึดฮอดดีเจบ้านมหาเด้สิเอ็ดแนวด๋ายปุ้ยตร๋าาา
    อยากพังเสงดีเจ เปิดเพลงโหม้นๆอีกคือเก่าเนาะ/และกะฟังพี่น้องเพิ่นโสเหล่กันเจ้าเว่าข่อย/ข่อยเว่าเจ้า/เจ้าจีบข่อย/ข่อยจีบเจ้าม่วนกรุ๊บสนั่นหวั่นไหวคุมื่อเลือกฟังเพลงบ้านมหาเรดิโอได้หลายสถานีอย่างจุใจเลือกฟังเพลงบ้านมหาเรดิโอได้หลายสถานีอย่างจุใจม่วนคือพิสังหนิ เอ็ดให้คนไกลบ้านนั่งยิ้มหน้าคอมยุคุมื่อแมะน้องปุ้ย ลังเทื่อดีเจเปิดเพลงอินเลิฟผุข่ากะอินนำพุ้นล่ะเด้เลือกฟังเพลงบ้านมหาเรดิโอได้หลายสถานีอย่างจุใจ เว่ามาล่ะคิดฮอดกล่องเพลงเนาะน้องปุ้ยดีเจเพลงหวานเนาะ พะนะเลือกฟังเพลงบ้านมหาเรดิโอได้หลายสถานีอย่างจุใจ(อ้อนๆ)

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ พล พระยาแล
    ปิดตำนานบักจอบหลอยคือกันล่ะครับ...อยู่ไสกะบ่ม่วนคืออยู่หม่องนี้ กะเลยเซาจัดซะดอก...มิดจั๊ด..จุ๊ดฮุย...ฮ่า ๆ ๆ

ทางนี้ทันปิดเด้อครับ สืบสานบทเพลงลูกทุ่ง หมอลำตามสไตล์ คือเก่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆครับบบบบ

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9
    ฮ่าพี่เจี๊ยบ เว้ามาแล้วก็คิดฮอดเนาะ เล่นอยู่ไสก่าบ่ม่วนคือบ้านมหา ป๊ะๆ หาเล่นเกมส์
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ ต่วง
    สถานีที่ 3 กับฅนฮักบ้าน (ดีเจต่วง คนหล่อ) เด้อ 5555
    การที่จะประสบความสำเร็จได้ ต้องขึ้นอยู่กับความพยาม ความตั้งใจ สู้ฝ่าฟันอุปสรรคทุกอย่าง

Tags for this Thread