บ้านมหาเป็นบ้านที่ดีที่สุดสำหรับผมครับ
ลองไปอ่านมาหลายหม่องเปรียบเทียบกันแล้วสู่บ้านมหาบ่ได้ ไผอยากเขียนอิหยังกะได้มีหัวข้อให้ครบ
ท่านสมาชิกสามารถแสดงความคิดเห็นได้และการแสดงความคิดเห็นกะยังเป็นการให้เกียรติและถนอมน้ำใจบ่โอกันเกิน
บ่แม่นถูกบังคับให้อ่านให้เบิ่งอยู่ด้านเดียวคือสื่ออีกหลายๆ ชนิด สื่อที่มีสองช่องทางขึ้นไปยามเม้นกันกะเม้น
แบบบ่มีการควบคุมกะมี เม้นแบบบ่เป็นตาฟังกะหลาย เม้นแบบหยามกันกะเยอะ บ้านมหาเป็นหน้ากระดาษหน้าเวบ
ที่เหมาะกับการแสดงความคิดเห็นมากที่สุดอีกหม่องหนึ่ง คนสิอ่านหลายบ่หลายกะขึ้นอยู่กับเรื่องราวที่เฮาสื่อลงไป
เนื้อหาสาระสิ่งที่เป็นเหตุเป็นผลกันครบบ่ หัวข้อดีว่าหยังขึ้นคนได้เฮโลไปนำสุดท้ายกะ อึ่ม ถอยหลังบ่ทัน กะมี
อารมย์ของผู้อ่านในแต่ละช่วงเวลากะสำคัญเนาะครับว่าช่วงเวลานั้นผู้คนให้ความสนใจเอนเอียงไปทางได่
เช่นเพลงที่เฮาฟังกะคือกันนักร้องที่ฮ้อทฮิตในช่วงเวลาหนึ่งอีกช่วงเวลาหนึ่งยอดวิวแทบบ่ขยับกะหลายคักยุ่เด้
คนสิดังร้องแค่เพลงเดียวดึงไว้กะบ่ฟังคำแพงเอ้ย กะมีปรากฏให้เห็นกันเป็นประจำทั้งในวันเวลาที่ผ่านมาและปัจจุบัน
ขอเชิญชวนสมาชิกบ้านมหาเข้ามาแสดงเรื่องราวที่น่าประทับใจที่ไปพบเห็นมา มาเขียนไว้ที่หน้าเพจที่มั่นคงแข็งแรง
แห่งนี้เด้อครับ ยังมีแนวให้เว้าห้เขียนอีกหลายคักเพลงว่าแม่นเพิ่นแต่งจนหล่อนเพลงมาใหม่แฮ่งคักกว่าเพลงเก่า
พี่น้องบ้านมหาอาจสิเป็นคือนักร้องคนนั้นกะได้ที่ยอดวิวพุ่งกระฉูด เว้าสิบเรื่องมันต้องมีเรื่องเป็นตาฟังจักเรื่องละครับ

มาครับ มาคิดเขียนพิจารณาเอง อย่าไปอ่านต้ะของผู้อื่นหลาย อ่านของเพิ่นนำให้เพิ่นอ่านของเฮานำจั่งบ่เสียดุล
สะออนคนหลายสุดท้ายกะจั่งสั้นละอย่างที่เห็นในข่าว เซื่อมันหลายมันกะพาเข่าป่าเข่าดง บ่แม่นไผ จีพีเอส
บ้านมหายังถ่าพี่น้องที่ต้องการเสนอเรื่องราวต่างๆ ที่สิมาสร้างความเพลิดเพลินบนหน้าเวบ ทุกท่านอยู่เด้อครับ
ผมกะเขียนเองเว้าเองบ่ได้มีอิหยังกับอ้ายเวบเพิ่นดอก ผมกะมักความเป็นอิสระเสรีบ่ต่างไปจากพี่น้อง

มาเด้อครับเด้อ และขอบคุณเอื้อยอ้ายที่มาโพสท์เป็นหมู่กัน เว้ายุ่สองสามคนกะอยากอายยุ่เด้ ฮ่าลังเทื่อ