หัวข้อ: มาเบิ่งยามจนมากินหยัง อิอิ

มาเบิ่งยามจนมากินหยัง อิอิ

หมากหุ่งกะบ่มีตำ ตำหมากแตงแทนไปก่อนเนาะจ้า...
    แล้วกะอบปีกไก่ท่อนล่างของปีก สูตรกะไก่ย่างศรีเมืองใหม่อ้ายเซียงคือเก่าจ้า....แซบคัก
    จนคักบ่ แม้แต่ไก่ยังบ่มีกินเป็นโต แม้แต่ปีกกะยังบ่มีเบิดปีก
    คือสิเป็นจังซี้อีกโดนอยู่จ้าพี่ น้อง อิอิอิ มื้ออื่นสิไปใต้เขียดดอกมาหมก...
    บุ๋ยยย ปานเคยไปหาเขียดเนาะหละ...เว้าไป555++

มาเบิ่งยามจนมากินหยัง อิอิ
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ติ๋ม เปอร์โย; 28-03-2010 at 01:27.
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1

Re: มาเบิ่งยามจนมากินหยัง อิอิ

นี่ขนาดจนนะเนี๊ยยังกินซ่ำนี้ ยามจนเขาจ้ำปลาแดกกับกินอาหารญี่ปุ่นครับ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่

Re: มาเบิ่งยามจนมากินหยัง อิอิ

มีแต่แนวกินดีๆน๊อ....อ้ายคือสิบ่อมีปัญยาหาสู่กินดอกครับ...แนวชีวิตบ้านไร่ปลายนา กลางคืนมาก็ไปไต้หนู...เผิ่นคือสิกินหมกหนูนําบ่อเป็นหรอกติ อิอิๆๆ
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

กินเป็นเบิดหั่นหละคั่นอ้ายเซียงเลี้ยง บ่มีคักๆข้าวโฮยเกลือกะแซบเด๋ อิอิ หั่งว่าแล้วตั๊ว
    ให้ไปนำแหน่เด้อใต้หนู ไปไสกะสิไปนำ จำกลอนลำกินหัดๆได้บ่อ้าย เอิ๊กกกๆๆ Re: มาเบิ่งยามจนมากินหยัง อิอิ Re: มาเบิ่งยามจนมากินหยัง อิอิ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวพรรณานิคม

555 จนเป็นยูติน้องติ๋ม...แนวกินยามจนเพินถ่าคิดเป็นเงินออกมากะสิเกือบร้อยพุ่นแหล่ว คนจนคืออ้ายคือสิกินได้แตมาม่า ซองละ 5 บาท ทอนั่นแหล่ว Re: มาเบิ่งยามจนมากินหยัง อิอิ
    [*] สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์
    [*] เกี่ยวกับลิขสิทธิ์
    [*] ทำเนียบกองทุนเว็บไซต์ บ้านมหา

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่

ยังดีอยู่บ่าวพรรณาที่มีมาม่า ส่วนผมนี้กะจกปลาแดก มาลาบ จิ้มกับผักเป็นกิจวัตร ///น้องติ๋มเผิ่นเป็นพยาบาล คือสิรับบ่อได้หรอกเน๊าะบ่าวพรร อิอิๆๆ หมายเหตุ คือนอนดึกแท้บ่าวพรรณา ไปยามเบ็ดมาติ๊ หรือไปไต้กบมา ฮ่าๆๆๆ
    :welcome3"...ศรีเมืองใหม่แดนธรรมประเสริฐ ถิ่นกำเนิดหลวงปู่มั่น ลือลั่นสวรรค์ภูหล่น ยลสวยหินผานางคอย ลอยล่องแก่งจุการ งามตระหง่านเสาธงวงกลมใหญ่...">>>>> www.muangmai.ob.tc

กุลวรินทร์
    Guest

แบบนี้บ่เอิ้นว่าจนจ้าเอื้อยติ๋ม เป็นอาหารปกติของนางเลยจ้า

มานางมากินนำเอื้อย ตำเผ็ดโพด กินเบียร์แก้เผ็ดไปป๋องหนึ่งแล้ว บ่กินอีกแล้วหละ ย่านกวนอ้ายเซียงยามเดิก Re: มาเบิ่งยามจนมากินหยัง อิอิ Re: มาเบิ่งยามจนมากินหยัง อิอิ

พยาบาลกะลูกข้าวเหนียวเด๋อ้าย กินเป็นสู่อย่าง หาเป็นพ้อมบางอย่าง เอาดางเขียวไปล่องเขียดกลางคืนยังเคยแหม๋อ้าย
    เมื้อยามบ้านผักหวานกะไปเก็บนำขะเจ้า แหย่ไข่มดแดงเป็นเบิดหละติ่ม ไปม่วนๆนำไทยบ้านเผิ่น อิอิ คั่นไปแล้วได้หน่อยไทยบ้านเผิ่นกะแบ่งให้55++

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวพรรณานิคม

อ้ายเซียงต้วแฮงได้กินดี กินอาหารชีวจิตพุ่น บ่เป็นอันตรายต่อโตเจ้าของแมะ มาม่า 5 บาทราคาพอกินได้แตวาถ่ากินไปดนๆ กะเป็นอันตรายต่อเจ้าของเด้อ....แล่วกะอีกต่อไปในอนาคตคนจนสิบ่มีแล่วหล่ะในเมืองไทยหนิแมะ// อันใส่เบ็ดกับไต้กบหนิบ่ถนัดครับอ้าย แนวถนัดคือเก็บเห็ดกับหาหน่อไม้ ตัดหน่อหวายไปจังซั่นตั๊วอ้าย
    [*] สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์
    [*] เกี่ยวกับลิขสิทธิ์
    [*] ทำเนียบกองทุนเว็บไซต์ บ้านมหา

กุลวรินทร์
    Guest

เป็นตะแซบยุจ้าเอื้อยติ๋ม แต่นางกินเผ็ดบ่ได้ค่ะ
    นางกะเคยไปคือกันค่ะ ไปเก็บเห็ดกับแม่แต่บ่เคยได้เลยไปนำเพิ่นซือๆเหมื่อยกะเหมื่อยค่ะ

Tags for this Thread