หัวข้อ: รายงานปัญหาการใช้งานเว็บไซต์...เข้ามาได้น่ะครับ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom

รายงานปัญหาการใช้งานเว็บไซต์...เข้ามาได้น่ะครับ

ลองใช้งานเบิ่งแล้ว ติดขัดหม่องใด....ซ่อยเบิ่งแหน่เด้อครับ แจ้งเข้ามาได้

เพราะปัญหาย่อมเกิดกับผู้ใช้...ทีมงานกะพยายามตามเก็บรายละเอียด อย่างเต็มที่เลย

อย่างให้เพิ่มเติมหยัง กะบอกทีมงานได้เด้อครับ....(ยกเว้นขอเงิน บ่าวคนเดิม อิอิอิ :D )
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

อิแหล้โสตาย
    Guest

Re: รายงานปัญหาการใช้งานเว็บไซต์...เข้ามาได้น่ะครับ

เอบ่ให่ขอเงินวาช้าน..... กะชั่นสิขอทองดอกฮ่าๆๆๆ อั่นอ้ายบ่าวข้อความเก่าเสียหมดเลย ยังบ่ทันอ่านกะมีเฮ็ดจังได๋ Re: รายงานปัญหาการใช้งานเว็บไซต์...เข้ามาได้น่ะครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หมอนกิ๋ว
    ปัญหาของผมคือ เข้าบ้านมหายากคับ เปิดเข้ามา ต้องรอ ประมาณ 30 นาทีขึ้น พอเข้าหน้าหลักได้ สิลงทะเบียนเข้าอีกกะรออีก 20-30 นาที ถ้าสิเปิดหน้าต่างซ้อน บ่ต้องเว้าถึงเลย บางที่เปิดบ่ได้ซ้ำ เปิดแล้วกะรอ เนตผม 2M 256K ผมใช้อยู่ไต้หวัน ถ้าเข้าเว็บอื่น ( ไทยรัฐ,กระปุก,สนุก) ได้เร็วอยู่ อย่างที่ผมสิเขียนมาถามบอกปัญหานี่ ผมกะเขียนสองครั้งแล้ว บ่ฮู้ว่าครั้งแรกส่งได้บ่ (เปิดไว้รอให้เข้าได้ไปเฮ็ดอย่างอื่นก่อน) ผมส่งแล้วกะซื่อๆ อยู่ เลยเข้ามาอีกครั้งนี่ล่ะครับ WinTools.net Professional อันนี้กะลงแล้ว cfosspeed-v402 อันนี้กะใส่แล้ว กะยังช้าอยู่ ให้ผมตั้งอย่างอื่นอีกบ่ (บ่ค่อยเปนปานได๋) คอมฯผม P4 3.0 G Ram 2G HDD 160G ต้องแก้ไขอย่างอื่นอีกบ่ครับ ขอบคุณล่วงหน้าเด้อ อยากเปนลูกบ้านมหา ฝากผู้ใหญ่บ้านช่วยให้คำแนะนำแหน่

ดีครับอ้ายบ่าว คนเดิม ถามแนครับ อยากลบกะทู้ เฮ็ด แนวได๋ หาหม่องลบบ่เจอครับ
    หรือ ฝากบ่าว ลบ ได้บ่ครับ ผมลง เพลงรวมมิตรไว้ มันขึ้น2 เวอร์ชั่น แล้วลบบ่ได้ ชอยบอกแน
    ขอบคุนครับ ( หาที่ลบ ไม่เจอ) 5555 ตาบ่ดี

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    ช้าปานนั้นติ ท่านกิ๋ว ลองเรียกจากบอร์ดโดยตรงเิบิ่งเด้อ

เช่น http://www.baanmaha.com/community

หวัดดีครับ nakhonchai ผมลบให้แล้วครับ
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สาวบ้านนา
    ตอนนี้ รอเดว สักมื้อก่อน น้องนางกําลังมีปัญหาคือเก่าตั้งแต่เข้ามาเล่นบ้านมหาใหม่ๆ

จะตอบกาทู้ กะเด็นออก จะลงเพลงกะเด็นออก จะไปหน้าอื่นกะเด็นออก ก้นขี้ทั่งดังแอ๊บ

รอดูก่อนสักพักแล้ว สิรายงานอีก บ่แน่ใจว่าเปนหนําเครื่องนางหรือ เวบอีกหล่ะ บาดนิ

ปกติก้อเล่นได้บ่มีปัญหา อยู ดี ดี กะเป็นขึ้น มา อ้อที่ว่ากระเด็นออกนะ กะเด็นออกจากเวบคะ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    อ่า ฮ่า ฮ่า ที่ว่ากระเด็นออกนั้น บ่อแม่นกระเด็นออกจากเก้าอี้หน้าคอมติ๊...ฮ่าๆๆๆ(นั่งนานไปหน่อย อิอิๆๆ)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    ซบายดีครับ......
    คือวาผมเข้าไป่แก้ไข ข้อมูลส่วนโตบ่ได่ครับ (รูปส่วนโต) บ่ฮู่ว่าเป่นหยัง ผมต้องเฮ็ดจั่งใด๋ครับ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1
    เหอๆๆ ผู้ใช้งานมุมฟังเพลงฟังลำเหลือ 10คน แต่มุมธรรมะเพิ่มขึ้นเป็น 27 คน ยอดผู้ใช้งาน จาก300กว่า เหลือ ประมาณ 170 คน ยอดผู้เข้าชมคือเปลี่ยนกะทันหันแท่ครับ เกิดอิหยังขึ้นน้ออ้ายบ่าว

ระบบรับบ่ไหวครับ เว็บโหลดช้าแฮง เลยสงวนสิทธิ์เฉพาะสมาชิกเพื่อเชคแบนวิท