หัวข้อ: ลำกลอนหนังบักตี้อ - สุภาพ ดาวดวงเด่น

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

ลำกลอนหนังบักตี้อ - สุภาพ ดาวดวงเด่น

[4SHARED]http://www.4shared.com/embed/427347475/d86aeeac[/4SHARED]
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย pui.lab; 02-01-2011 at 00:46.

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่

Re: ลำกลอนหนังบักตี้อ - สุภาพ ดาวดวงเด่น

กลอนลำ กลอนนนี้ผมแนะนำให้ฟังเด้อครับ สุมื้อนี้คือสิบ่มีให้ฟังแล้วหล่ะ คัดสรรค์มาแบบเก่าเติบ
    สิทยอยเอาลงมาให้ฟัง เนาะครับ รุ่นคุณแม่

อิแหล้โสตาย
    Guest

Re: ลำกลอนหนังบักตี้อ - สุภาพ ดาวดวงเด่น

ม่วนนนนนนนนนนนนนนเด้เทิงฟ้อนเทิงย้อน ดีเจเอ้ย 8) 8)

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom

ถืกคงอยู่ติแหล้....ปรบมือดังให้ดีเจแหน่พี่น้อง เพิ่งได้ฟังนิละผมกะเดย
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

tidson nakhonphanom
    Guest
    ฟังไม่ได้บอกวิธีแก้ไขด้วยครับ

tidson nakhonphanom
    Guest
    สุภาพ ดาวดวงเด่นจากหมอลำคณะเพชรบูรพานานมากๆๆๆยังจำได้ดี

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม
    โอ้ยน้อ ผมละหามาแต่โดนแล้วอุตส่าห์ขอไปตั้งแต่บอร์ดเก่าบ่มีไผมีเอามาลงให้
    ขอบคุณหลายๆเด้อครับ
    อั่นแม่นเอามาจากใสละครับผมขอก๊อปปี้แหน่ได้บ่อครับ หรือสิขายก็สิซื้อครับ
    บอกแหน่เด้อครับ
    หมอลำคณะเพชรบูรพากะเอา คณะ สุนทราภิรมย์กะเอา คณะเพชรสีคราม กะเอาครับไผมีบอกแหน่เด้อครับ ราคาท่อได๋กะสิเอาครับ

จักแม่นสิหาไส มาขายให้พี่น้องน้อบาดหนิ อยากได้กะเมลล์มาหาเด้อครับ ผมถอดมาจากแผ่นเสียงครับ เสียง 128 กะชัดกว่านี้ยุดอกครับ ขอบคุณที่ซ่อยกันสนับสนุนเด้อครับ

นักปราชญ์เมืองอีสาน
    ศิลปินนักแต่ง ผญา
    สัญลักษณ์ของ ศรีสะท้าน
    ....มีงานติดต่อได้เด้อพี่น้อง ศรีบันเทิงศิลป์...อิ อิ อิ ไก่น้อยนางเอก(หนังตะลุง)ประจำคณะ งามลื่นบ้านลื่นเมือง ฉายานางเอกหลังจอผ้าขาว เหอ ๆ ๆ

weewarastu
    Guest
    ดาวโดลได้ไหมจะเอามาเปิดทางสถานีวิทยุ

Tags for this Thread