หัวข้อ: บรรเลงโปงลาง 2

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

บรรเลงโปงลาง 2

[wma]paulpan/%E0%BE%C5%A7%BA%C3%C3%E0%C5%A7%CD%D5%CA%D2%B9/ponglang2.wma[/wma]
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

หนุ่มยโส
    Guest
    ม้วนหลายเด้ครับเอื้อย หยาอฟ้อนเกี้ยวเบิ้งจักยกเด้

napho
    Guest
    พี่น้องเอ๋ย ไผว่าเมืองอิสานเศร้า ฟ้าวจูงแขนเขามาเบิ่ง
    เสียงพิณเสียงแคนยังดังจ้น เสียงโปงลางดังจ้าว ๆ มันสิเศร้าว่าจั่งได่

เอ้าเจิ๊ด............ฟ้อนแห่บุญนำกันพี่น้อง

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ พิณสันติภาพ

ขอขอบคุณมากมาย....หลายๆเด้อ

ม่วนแฮงคักอีหลีครับ เอือย เป็ฯกำลังใจให้เด้อ ไปละฟ้อนก่อน:g

กาหยูหวาน
    Guest
    ภูเขาหญ้า กาหยูหวาน ธารน้ำแร่ มุกแท้เมืองระนอง ขอบคุณคับได้ฟังโปงลางร๋อยๆๆๆๆๆๆ

กาหยูหวาน
    Guest
    แต่งตัวไปงานไหนครับคุณnapho

เรื่องฮิตน่าอ่าน ม่วนอีหลี

:g...ม่วนเน๊าะ...คิดฮอดวันสงกรานต์หลาย ๆ อีกตั้งหลายเดือนกว่าสิฮอดเน๊าะ อยากไปเล่นสาดน้ำแล้วล่ะ...อยากไปปะแป้งผู้บ่าวแล้วเด้อ...อิอิอิ ม่วนอีหลี

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเมืองกาญจน์
    โอ้ย..ม่วนคักหลาย คึดฮอดอี่พ่ออี่แม่อยู่บ้านเนาะ อยากเมือบ้านปีใหม่เด้

ศึกษาหาความรู้ สัญลักษณ์ของ คนมักเล่นพิน
    ขอบคุณหลายคับ ม่วนคับม่วน8)8)

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ ท้าวมนตรี
    tim:tim::1-ฟ้งยามได๋ก่าม่วนคักน๊อ....ฟ้อนอยู่ฮ้านแล่วครับ...tim:tim:tim::1-:1-