หัวข้อ: ชื่อไทย เริ่มใช้ได้ยังครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวไทเลย

รอบยิ้มพิมใจ ชื่อไทย เริ่มใช้ได้ยังครับ

ชื่อไทย เริ่มใช้ได้หรือยังน้อครับ ทีมงานบ้านมหาเอ้ยยยยยยยยย แล้วกะอันโพสท์รูปฮั่นแหม๋ มันบ่มีหม่อง Brows แหม๋ แล้วจั่งได๋สิเอารูปมาได้หล่ะครับ ผมน่าสิเฮ็ดให้มันคล้ายๆ กับบอร์ดเก่าแหน่จักหน่อยเน๊าะลูกเล่น ส่วนหน้าตากะอาจสิเปลี่ยนให้มันแปลกแหวกแนว กะได้เน๊าะครับ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    สมัครใหม่ครับ เนื่องจากข้อมูลผู้ใช้เก่า ระบบไม่รองรับออฟชั่นการใช้งาน

ฅนภูไท2
    Guest
    การโพตส์รูปง่ายนิดเดี๋ยวครับ เข้าไปที่การใช้งานขั้นสูง แล้วเจ้ากะเห็น ปุ่มคำว่า อัพโหลดและจัดการไฟล์แนบ คลิกม่องนั่นกะอัพโหลดรูปได้แล้ว ระบบสิปรับขนาดภาพอัตโนมัติ แต่ถ้าอยากได้รูปใหญ่เจ้ากะคลิกขวาไปเอา url หรือสิไปอัพโหลดม่องนี่ http://imageshack.us เจ้ากะก๊อปเอาลิ้งค์มา แล้วคลิกตรง คำว่า Insert Image แล้วเจ้ากะเอาลิ่งค์ไปวาง คลิกคำว่า ok แค่นี้กะได้แล้วครับ
    ตัวอย่างเด้อ

อันนี้กะโตอย่าง

ซื่อใหม่ ของตุ๊กตา คือโพสต์ หยังบ่ได้หล่ะ ........โอ๊ยยย ลูกเมียน้อย แงๆๆๆๆๆๆๆๆ

ฅนภูไท2
    Guest
    55555555555 ใจเย็นๆเด้อตุ๊กตาให้อ้ายบ่าวเพิ่นเซากินข้าวก่อน เดี๋ยวเพิ่นคงสิจักการให้

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    สมัครชื่อใหม่ละติน้องตุ๊ก อย่าลืมเชคอีเมล์เด้อ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวไทเลย
    ให้สมัครใหม่อีกแล้วหน่า คือสมัครใหม่ดุ๋แท้หล่ะครับ แต่หว่า กะดีคือกันคั่นได้แล้ว
    ขอบคุณทีมงานบ้านมหาสุคนครับ

บ่าววี
    Guest
    อัน ผมสิเปลี่ยนชื่อผมเป็นภาษาไทยได้บ่ครับ ถ้าเปลี่ยนเองบ่ได้รบกวนท่านแอดมินเปลี่ยนให้แหน่ครับ อยากใช้ชื่อ บ่าววี แหมะ ขอบคุณหลาย ๆ ครับ

ฝ่ายบริหารระดับสูง สัญลักษณ์ของ ตรี ศรีเมืองใหม่
    หนุ่มอุบล คนศรีเมืองใหม่
    ทดสอบเบิ่งก่อนน๊า....บ๊ะ ไคกว่าเก่าอยู่ตั้วละเน๊าะ

บ่าวไทเลย
    Guest
    โอ้ยยยยยยยยย น้ออออออออออ เฮ็ดจั่งได๋หล่ะ น้อออ งึดหลาย งงๆ งมๆ ซาวๆ เด้อ พี่น้อง อย่าจกตากันเด้อ เอิ๊กๆๆ

Tags for this Thread