หัวข้อ: ทีมงานดูแลบอร์ดท่านใด เข้าชื่อเก่าบ่ได้

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom

รอบยิ้มพิมใจ ทีมงานดูแลบอร์ดท่านใด เข้าชื่อเก่าบ่ได้

ให้แจ้งชื่อ และอีเมล์ ไปที่ผมได้ครับ

ผมซิส่งชื่อ กับรหัสใหม่ไปให้ทางอีเมล์ ทีมงานดูแลบอร์ดท่านใด เข้าชื่อเก่าบ่ได้
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ บ่าวคนเดิม
    ให้แจ้งชื่อ และอีเมล์ ไปที่ผมได้ครับ

ผมซิส่งชื่อ กับรหัสใหม่ไปให้ทางอีเมล์
    ใซ่ซือเก่า รหัสเก่า ได้แล่วคร้าบ...ขอบคุณอ้ายบ่าวฯหลายๆเด้อครับผม

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ หมอนกิ๋ว

พบปะพูดคุย

อยากแจ้ง ผู้ใหญ่บ้าน ช่วยลบ mornkew ออกแน้ ผม เปลี่ยนมาใช้ ท้าว หมอนกิ๋วแล้ว รบกวนแหน่เด้อ ขอบคุณหลายๆ

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    ได้เลยครับเรื่องลบถนัดครับ....เว้าเล่นเด้อ
    ขอบพระคุณสมาชิกและทีมงานที่เคารพรักทุกท่าน

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    ผมกะคือกันครับ ล็อกอินได่แล้วแต่เปียนซือเป่นภาษาไทยบ่ได่ ต้องเฮ็ดจั่งใด๋ครับ...?
    ซือเก่าผม "บ่าวกบินทร์" แล่วผมลองเข้าไป่แก้ไขข้อมูลส่วนโตกะเข้าบ่ได่คือกันครับ...
    บ่ฮู่สิเฮ็ดจั่งใด๋ ตอนนี่กินกะบ่ได่ นอนกะบ่หลับ จั่งได่มารบกวนนี่หล่ะครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวกบินทร์
    ซุหม่อง...ที่ไป..!!!
    ขอบคุณหลายๆ เด้อครับ
    บาดทีนีคือสิกินข้าวแซบ นอนหลับแล่วหล่ะอ้าย......