หัวข้อ: Mv ชีวิต...พอเพียง

ท่องเวบ สัญลักษณ์ของ pui.lab
    โสดไม่มีใครเอา หรือว่าเราไม่เอาใคร
    บล็อก
    9

Mv ชีวิต...พอเพียง

[YFLASH]http://www.youtube.com/v/GXaDMlrrMfk[/YFLASH]
    บ้านมหาดอทคอม เว็บไซต์ส่งเสริม ศิลปะ วัฒนธรรมไทย ศิลปิน ความรู้ออนไลน์
    st1: มิตรภาพและรอยยิ้ม กับดีเจคนไกลบ้าน st1:

ศึกษาหาความรู้
    ผมว่านะ ถ้าทุกคนมีเวลาได้นั่งเบิ่ง ได้นั่งพิจารณา ในคลิปนี่ แล้วลองหันกลับมาเบิ่งเจ้าของว่า โตเจ้าของในตอนนี้นั้นมีความสุขกับสิ่งที่เฮ็ดหรือบ่ คั่นแม่นว่าบ่มีแล้วนั้น ฮอดเวลาแล้วยังครับที่โตเจ้าของนั่นสิต้องลองมองสิ่งรอบกายไปในทางที่ดี คิดให้ดีๆ พยายามให้ชีวิตของเจ้าของนั่นมีความสุขกับสิ่งรอบโต กับคู่ชีวิตเจ้าของ แล้วความสุขนั่นคิดว่าสิต้องเกิดขึ้นแท้อย่างแน่นอนครับ ผมเชื่อจั่งซั่น:g:g

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ หนุ่มเหงาคนไกลบ้าน
    เบิ่งแล้วกะอดคิดบ่อใด่น้อครับคนเราคั่นฮู้จักพอฮู้จักใช้ชีวิตที่บ่อประมาทน้อครับซิประกอบการงานอาชีพใด่กะตามกะอยู่ได่มีความสุขคั่นคนนั่นรู้จักการดำเนินชีวิตที่พอเพียงครับ

Tags for this Thread