หัวข้อ: ๛ธรรมะ พระอาจารย์บุญเสริมครับ รับรองว่า ฮาครับผม๛

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ เชนเมืองช้าง

Facebook Video ๛ธรรมะ พระอาจารย์บุญเสริมครับ รับรองว่า ฮาครับผม๛

[MUSIC]http://rachain1231.googlepages.com/1.wma[/MUSIC]

๛ธรรมะ พระอาจารย์บุญเสริมครับ รับรองว่า ฮาครับผม๛

es_arn
    Guest
    thanks หลายๆ เด้อ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    เข้ามาฟังแล้ว เปิดฟังบ่ได่ค่ะ

แต่ว่าเคยฟังแล้วหล่ะม่วน ฮา แล้วกะมีข้อคิดดีๆๆหลายอีหลีค่ะ

กะอยากให้ซอยแก้ไขให้ฟังได่น่ะค่ะ เพื่อผู้อื่นอยากสิฟังนำ

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ เชนเมืองช้าง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ สาวเมืองกะสิน
    เข้ามาฟังแล้ว เปิดฟังบ่ได่ค่ะ

แต่ว่าเคยฟังแล้วหล่ะม่วน ฮา แล้วกะมีข้อคิดดีๆๆหลายอีหลีค่ะ

กะอยากให้ซอยแก้ไขให้ฟังได่น่ะค่ะ เพื่อผู้อื่นอยากสิฟังนำ

คือฟังบ่ได๋นอ ลองอีกคับ สิได๋บ่ ขั่นบ่ได๋ผมสิบีบให้มันน้อยกว่านี่ครับ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ สาวเมืองกะสิน
    แจ้งผลการรับฟังอีกเทื่อเด้ออ้ายเชน
    พออ้ายแก้ไขแล้ว นางเข้ามาฟังเทื่อแรกกะฟังได่อยู่ค่ะแต่ว่าเสียงขาดๆหายๆ แต่พอฟังไปสักระยะหนึ่ง เสียงหายไปเลยค่ะ กะเลยบ่ได่ฟังต่อจนจบ พอเข้ามาฟังรอบสองกะฟังบ่ได่เลยค่ะ กะเป็นแนวนี่หล่ะ บ่รู้ว่าคนอื่นฟังได่บ่น้อ

ปล. ขอบคุณหลายๆเด้ออ้ายที่พยายามแก้ไขให้ได่ฟัง

avi3hjd4
    Guest
    วันที่ 14 พ.ย. 50 18.00 น. ฟังไม่ได้ อยากจะรบกวนช่วยแก้ไขด้วย จักเป็นธรรมทานอย่างยิ่ง
    ขออนุโมทนาในกุศลนี้ด้วยคนนะครับ

avi3hjd4
    Guest
    ขอบคุณมากนะครับที่นำธรรมะดีๆมากเผยแผ่ให้คนที่ไกลวัดได้ฟัง ขออนุโมทนาบุญด้วยนะครับ

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์
    ขอบคุณหลาย ๆ เด้อค่ะ กะลังหามาโดน

Tags for this Thread