หัวข้อ: ไก่น้อย เอาข้าวขึ้นเล่าเเล้ว ขอแฮงพี่แฮงน้องเเน่เด้อคะ

Blogger

ซอยขนได้อยู่ครับ..ว่าแต่สีเอาหรือว่าตีเอาละครับ คั่นตีเอาคือจีซอยตีได้บ่หลายดอกครับพักนี้เฮ็ดเวียกหลายแรงบ่ค่อยมีนะครับ..โจ่งสาโทไว้ไห้จักหน่อยแน้เด้อครับ ย่านมาบ่ทันพี่น้อง

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ bnserver
    น่าสะออนเนาะครับ......สุดยอดเลย

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์
    ช่างภาพอิสระ
    สัญลักษณ์ของ ฅนภูค่าว
    นครโคราช บ้านเกิดกาฬสินธุ์

กิชอน

พาไทพี่ไทน้องไปญำกิชอนมา ได่หลายเติบอยู่ เลยเอาซ่อยนำจานหนึ่ง
    แนวแซบบ้านเฮา ตามมีตามเกิด แม่นหละเบ้ย

กิชอน

กิชอน

กิชอน

กิชอน

กิชอน

กิชอน

ที่มา FW

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง สัญลักษณ์ของ คนพนมไพร
    คึดฮอดบ้านคักเด้บาดนี่ น้องไก่จั่งแม่นเฮ็ดให้อ้ายสะอื้นในทรวงแท้น้อบาดนี่

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ไก่น้อย
    มาเอาข้าวขึ้นเล้าส่อยเเน่พี่น้องเอ้ย ...ปีนี้หมานข้าวขนาด อ้ายศรีกะคาตะเมา เจ๊ส่มปอยกะคามุดตะไหเหล้าโท สิเเล้วบ่น่อมื้อนิ

มาเเบกส่อยเเน๊ สิลาบเป้ดสู่กินดอก [/SIZE][/COLOR]
    ลาปเป็ดครับ..พี่น้อง เดี๋ยวผมไปชอยกินนำ ลาปเป็ดเด้อห้ามตั๊ว แบกเอาไว้ก่อน กินก่อนเนาะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ หนูป่าน

พบปะพูดคุย

โอ๊ยแต่คนสะออนเด้จ้า คิดฮอดบ้านจ้า ...เอื้อยไก่น้อยได้ข้าวหลายน้อจ้า :l-

เป็นตาแซบ..................................

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวธนา
    อ้ายเซียงน้อย เอามาตะทางใด๋อะงูหั้นหนะ หึย..ซางพากันกินลงเนาะ งูวาหนิแหม
    ใสให้น้องลองซิมเบิงจักตอนแนครับ กินบ่จงเคียดเด้อ อันคนขนข้าวกะด่าย ขนบ่เอิ้น
    จังแมนย่านตะขนซอยแฮง อิ อิ อิ อิ คันเพินซวนอีหลี สงสัยสิเป็นไข้ล่วงหนา พะนะ
    อิ อิ อิ อิ

Tags for this Thread