หัวข้อ: มาเด้อ กินข้าวเม่า บ่าวเต็มเอามาฝากครับ

เบิ่งแหน่มาท้วงดังแท้ กำลังหยุ๋มเข้าปากคำใหญ่ๆ ตื่นเสียงท้วงลืมหย่ำลึดเลย แค้นอิหลีเห็นบ่ ยืนหัวอยู่หั่น ฟ้าวตีหลังท่ำแม้ ฮ่วย...
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    ดอกคูณ เสียงแคน ขอนแก่น
    บล็อก
    6
    มาๆเอื้อย หันหลังมาครับ ผมตีให้...555
    เอาน้ำหล่องคอนำครับ

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    เป็นตาหวานมันดีเนาะ มีทั้งมักพร้าวแมะ :g
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ เต็มใจให้เธอ
    บล็อก
    6

รอบยิ้มพิมใจ

กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ Pucca
    เป็นตาหวานมันดีเนาะ มีทั้งมักพร้าวแมะ :g
    หอม หวาน มันส์พร้อมแล้วเนาะ 555:)

บ่าวสายฟ้า
    Guest
    ตำนวลๆ เนาะ บ๊ะ คัก

หมูๆๆ หยับๆ พี่นั่งนำแหน่ หมูอย่ากินหลายเด้ เดี๋ยวมันซิอ้วนไปหน้า อิอิ
    อ้ายเต็ม เอาให้ตุ๊กจานหนึ่งเด้อ
    ซิเอาไปฝากอีพ่อ ...เพิ่นมักหลายว่าซั่น ... ^_^
    *(๏?ิ_?ิ๏)* เมื่อตะวันนิทรา ฟ้าจะรอพบจันทร์ ฉันจะฝันถึงเธอ *(๏?ิ_?ิ๏)*
    ?W?lcom? T๐ Baanmaha.Com?

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ตุ๊กตาไล่ฝน
    หมูๆๆ หยับๆ พี่นั่งนำแหน่ หมูอย่ากินหลายเด้ เดี๋ยวมันซิอ้วนไปหน้า อิอิ
    อ้ายเต็ม เอาให้ตุ๊กจานหนึ่งเด้อ
    ซิเอาไปฝากอีพ่อ ...เพิ่นมักหลายว่าซั่น ... ^_^

ทั้งหลาย เอื่อยบอกให้น้องกินหลายๆๆสั้นดอก มาย้านน้องกิน อะเอื่อยจังใด่นิ
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

บล็อก
    6
    5555 เอื้อยกะน้อง

อยากกินข้าวเม่า

มักข้าวเม่าที่บ่ใส่บักพร้าวบ่ใส่น้ำตาล
    กินข้าวเม่าเพียว ๆ แซบหลาย...อิอิอิ
    อยากกินข้าวเม่า

บล็อก
    6

รอบยิ้มพิมใจ

เมื่อวานนี้ 07:00 PM ติ๋ม เปอร์โย
    ดีเจเต็มจ๋า...ขอเพลงแหน่จ้า...คั่นมี เพลงครึ่งหนึ่งของชีวิต ของแอมนะจ้า...ขอบคุณล่วงหน้า...
    คึดฮอดคือเก่าจ้าน้องเต็ม อ้ายเต็ม ดีเจเต็ม อิอิ เอิ้นให้ครบเลย ฮ่าๆๆๆๆ
    เห็นจานข้าวเม่าเจ้าแล้วน้ำลายไหล...บ่มีวาสนาบ่ได้ก ิน...คนบ่มีวาสนา อิอิ
    ตามคำขอครับผม ครึ่งหนึ่งของชีวิต - แอม เสาวลักษณ์
    ::) ::) :)

[radio]http://www.freewebs.com/meomusic1/Harfe_Live_Am.wma[/radio]

โค้ด HTML:
    [radio]http://www.freewebs.com/meomusic1/Harfe_Live_Am.wma[/radio]

Tags for this Thread