หัวข้อ: มื้อนี้ขอเสนอขนาดของ สี ครับ

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์ มื้อนี้ขอเสนอขนาดของ สี ครับ

แดงมาก....แดงจ่ายยยหว่ายยย
    ขาวที่สุด....ขาวจู๊นนพู่นนน
    เหลืองมาก....เหลืองเอ้ออเฮ่อออ
    ดำหรือก่ำ......ก่ำคึกมึก
    เขียว......แหล่กอดตอด
    มองไม่เห็น....มืดอื้อคื่อ
    มองเห็นแล้ว....แจ้งจ้างป้าง

สาวชุมแพ
    Guest
    อิอิอิอิ ดิวเปงปู้ฉาวที่ ขาวอื้อคื้อ....แข่วขาวจ่านผ่าน อื้อคื้อ.คือ..ผม...ฮ่าๆๆๆๆ

แดงจ่ายหว่าย นิแล้วมักหลาย

แดงจ่ายหว่ายถืกจัยบักหัวหล่อน เน้อพี่น้อง

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ ลาวสวิส
    บ้านลาวสวิสเอิ่นสีม่วง ว่า สีซิ่ว

อยู่วารินฯเค้าเว้าว่า เขียว หลึ่มๆ

เหลือง อ่อยฮอย (เหลืองบ่คัก)

ดำ ขี่หมี่

เหลื่อม ม่องๆ (ทองเหลื่อมม่องๆ)
    แก้ไขครั้งสุดท้ายโดย ดอกบัวบาน; 15-06-2009 at 16:01. เหตุผล: เพิ่มเติมคำเว้าจ้า

ขมอำล่ำนีเละครับแซบอิอิ

ข่อยยามไปเที่ยวเบิ่งหมอลำ เบิ่งจนซอดแจ้งจ้างป้างพุ้นแหล่ว....แสดงว่ามองเห็นแล้วมองเห็นก้อยดึกแล้ว......

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    แล้วสีต่องหล่องนี้แม่นสีอี่หยังสั่นหนะ อิอิ

คั่นหน้านวลอ่องต่อง น่ะเคยได้ยินอยู่ แต่ว่าสีต่องหล่องนี่บ่เคยได้ยิน อยากฮู้จักคือกันว่าแมนสีหยัง

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ แหลวแดง
    กระทู้ต้นฉบับโดยคุณ ดอกบัวบาน
    คั่นหน้านวลอ่องต่อง น่ะเคยได้ยินอยู่ แต่ว่าสีต่องหล่องนี่บ่เคยได้ยิน อยากฮู้จักคือกันว่าแมนสีหยัง
    สีต่องหล่องกะซ้อนซดแกงหั่นหละ อิอิ แต่น้อยๆเคยทวยกันเด้ว่า เอ๋า ซ้อนสีหยัง ผู้ได้ฮู้ ลังคนกะสิบอกว่า สีเขียว สีขาวไปเนาะ บาดสิเฉลยหละว่า สีต่องหล่อง พะนะ

Tags for this Thread