หัวข้อ: รวมยอดสมาชิกที่สิมาร่วมในงานบ้านมหาพาแลงค่ะ

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม
    ใกล้มื่อสิรายงานอีกทีเด้อจ้าคนสวย

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวพันธ์คนเดิม
    ว่า สิไปมั่วหน่าฮ่านนำเพิ่นดอก ผุได๋บ่มีหมู่มานำมานั่งนำกันเด้อ

jutathip
    Guest

ยืนยันตามที่คุณติ๋มบอกค่ะ

ยืนยันตามที่คุณติ๋มบอกค่ะ คุณติ๋ม เปอร์โย จ๋า จริงๆ แล้วติดงานนะคะ แต่ว่าด้วยความตั้งใจ อยากไปค่ะ เอาเป็นว่ายังไงก็ Confirm ไว้ก่อน 2 ที่ค่ะ ไปกับคนขับรถค่ะ ถึงไม่ไป ก็เรียกเก็บค่าใช้จ่ายมาได้เลยค่ะ ที่เบอร์ ......... ด้วยความยินดีจ้า ยืนยันตามที่คุณติ๋มบอกค่ะ

25,พอกะเทิน=2ที่
    ป้าด บาดเทือได้ไปผู้เดียวสิมีคนเว่านำบ่อน้อ เพิ่นคือมาตั้ง 4 คน สิได้เว่ากับข้อยบ้อนี่น้อ 55555555555

พี่น้องเอย เว่านำพอกะเทินแนเด้อ บ่อค่อยรู้จักไผนำหมู่ 555555555
    เสียดายความดีที่มีให้
    เสียดายหัวใจและเวลา
    เสียดายที่ที่โดนหลอกตลอดมา
    เสียดายคุณค่าความจริงใจ

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1
    เฒ่าพอกะเทินมาฮับข้อยแหน่เด้อเหอๆ ใกล้ๆจั่งสิเฟิร์มอีกทีหนึ่งคัฟ

ดูวีดีโอ YouTube ออนไลน์

ง๊ากกกกกกกกกกกกกกกกกกกกกก สาวออม จองนำแน่ แต่ เดียวๆๆ ถามหมู่ ก่อนว่าจะไปนำยุบ่ ค่าเครื่อง ห้าเหมื่อนกว่าบาท หมู่สิไปนำบ่น้อนี่ โอ้ยยยยยยยยยอยากไปนำ เห็นรายชื่อน้องๆ ไปตั้งบักหลายคน ยัยน้ำตาลนั่นสิแลนไปหยังนำเขาดอกเหว่ย อิจฉา เด้ นี่จั่งเว้านี่ ยัยน้ำตาล ยัยหมูหวานนำ ยัยนิ่ม เอ้า ยัยตูนบ่ไปนำหมู่บ่ ยัยเจนมุนั่นบ่ไปติ คือบ่เห็นลงชื่อ ยัยเด็กน้อยจองสองเลยน้อ ยัยจอย สงสัยนั่งอิจฉาหมู่ยุน้อปานนี้เพิ่นบ่ได้ไปนำหมู่ ว่าแต่เจ้า ข้อยตาสิเป็นไฟแล้วยัยจอยอิจฉาหมู่ บ่แน่เด้อ อิอิอาจสิพ้อกันในงานกะได้เด้อ ค้า อิอิ น้อง น้อง เอ๋ย

น้ำตาล
    Guest
    อิอิ..เอื้อยออมกะดายเนาะ..ให้หล่าไปนำแน่กะบ่ได๋ติเนาะอ้วน..นิ่ม..เพี้ยนหน้าฮ้านเนาะเพี้ยน..อิอินนนนน..พี่เจนรายงานตัวด่วนเด้อจ้าเอื้อยต่ายด้วยนะ...::)::)

เฒ่าปิ๊ก ไปนำจักคนเจ้ากะได้เว้านำข่อยอยู่แล้ว ฮึสิให้จกตาอยู่พุ้นบ้อ เจ้าจังสิว่าได้เว้านำ อิอิ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

ปานนันหละจังสิเอิ้นว่าได้เว่านำ
    อย่าลืมเด้อ 2 เทือ ฮ่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
    เสียดายความดีที่มีให้
    เสียดายหัวใจและเวลา
    เสียดายที่ที่โดนหลอกตลอดมา
    เสียดายคุณค่าความจริงใจ

มาเว้ายากแท้เด็กน้อยหนี่แหม๋ 2ที่เจ้าจองไว้ อิหยัง2เทือ จกตากันตี้ 55++

อ้ายเซียงติ๋มนับแล้วได้52ที่นั่งเด้อจ้า ยังบ่ทันรวมหมอลำเอกชัยเด้อจ้า บ่ฮู้ว่าหมอลำเพิ่นมาจักคนเนาะ

หมายเหตุ//คั่นผู้ใด๋สามารถไปร่วมงานได้ ต่อแต่หนี่กะแจ้งกับอ้ายเซียงได้เด้อจ้า จังใด๋กะพ้อกันที่งานวันที่8มีนาคมแน่นอนจ้า
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่