หัวข้อ: บ่มักซื่อจะของ

สาวชุมแพ
    Guest

บ่มักซื่อจะของ

..มื้อหนึ่ง แม่ได้พาลุกซาย ไปโรงบาลยอ้นลุกเรา เป็นไข้ ลุกซายกะเลยจ่มให้ แม่ฟังว่า
    ลูกซาย...แม่คับ ผมซังซื่อเล่นของผมคัก เปลี่ยนซื่อใหม่ไห้ผมแหน่
    แม่...เอ่า เป็นหยังละลุก ซื่อกะมว่นซื่อชิฟ ฟังแล้วออกเป็นซื่อฝรั่งดีเด้
    ลูกซาย..กะเวลาผมปว่ย สบาย มีคน มาเยี่ยมแม่อู้บ่ กอ่นเพิ่นสิกลับ เพิ่นบอกว่าแบบใด?..ขอให้คุณชิฟหายเร็วๆนะค่ะ ขอให้คุณชิฟหายวัน..ขอให้คุณชิฟ หายคืน แบบนี้ แหม แล้วสิไห้ ซื่อชิฟ อีกติแม่

ร่วมถ่ายทอดความรู้สู่สังคม สัญลักษณ์ของ บ่าวดอนโบม

รอบยิ้มพิมใจ

แมนควมมันนั่นหละฟ่าวเปลี่ยนให้มันโลด

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย
    เรื่องจริงเลยนะ...สมัยเรียน....ลูกหินมีเพื่อน ชื่อนายชิบ..เวลาครูเรียกชื่อ เขา จะบอกว่า มาครับ...ชิบ...ยังไม่หายครับ::) ::) ::)
    อุปสรรคเป็นได้ทั้งบันไดให้ก้าวขึ้นไป...หรือ
    เป็นภูผาที่ขวางกั้น...ขึ้นอยู่กับว่าจะมองมุมไหน

อ่านตอนแรกบ่เข้าใจ...เลยบ่ขำแมะ
    ต้องให้สาวดิวส์เพิ่นอธิบายกะจังได้ขำ
    555555555555555555555
    ::)

Membership renewed สัญลักษณ์ของ Sweet_M
    มันกะแม่นความเลาอยู่ดอก บอกให้เฮาชิฟหายว่านี้แมะ อิอิ
    .....โลกหมุนไป ใจอยู่กับเสียงเพลง ชีวิตฉันคืออิสระ I am what I am.....