หัวข้อ: มาอีกแว้ว...ภาพเก็บตกงานบ้านลุงมหาพาแลง...เด็กน้อย จัดให้จ้า

Blogger
    น้ำตาล
    Guest
    เว่ยยยยยยยยยยอ้ายป๋อง....ว่าตะน้ำเบิ่งเพิ่นยากตะนำธุระกิจตะของ...แม่นแท้มาลักกินยุทางพี้หืยยยยยยย::)::)::)

ศิลปิน นักร้อง นักแสดง
    มิสบ้านมหา 2011
    สัญลักษณ์ของ ผู้ก่อการรัก
    HappyLand ดินแดนแห่งความสุข, Thailand
    พรุ่งนี้จัดอีกรอบได้ไม๊ อยากไป 5555

รอบหนี้จะหนีเจ้านายไปให้ได้ แหมจริงๆ วันเสาร์เจ้านายหนีเที่ยวเหมือนกันนะเนี่ย รู้งี้หนีไปมั่งก็ดี ;d

แบ่งปันความรู้และประสบการณ์ สัญลักษณ์ของ บ่าวไทเลย
    ::)โอ้ยภูมิใจเด้ ได้ถ่ายรูปคู่กับ ขวัญใจบ้านมหา น้องหล่าหมูอ้วน ::)
    หม่วนครับ บอกได้หว่าหม่วน ขอบคุณเด้อครับ พี่เด็กดื้อ สำหรับคนผุฮ้ายจั่ง บ่าวไทเลย นี่กะขอบคุณหลายๆ ครับ :g:g

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ lukhin_inter
    อิสานใต้ ประเทศไทย

พบปะพูดคุย ลูกหินพึ่งมาเบิ่ง....ป๊าด..!!!!

:g :g :g เยี่ยมยอดทุกรูป จ้า เอื้อยเด็กน้อย...แต่ลูกหิน ชอบรูปนี้อีหลี..เหอ ๆ
    (รูปกางเกงขาดเข่านั้นก็ พอได้ ๆ แต่รูปนี้...แจ่ม...จ๊าบ )

ลูกหินพึ่งมาเบิ่ง....ป๊าด..!!!!

ฝ่ายเทคนิคและโปรแกรม สัญลักษณ์ของ บ่าวโจ่โล่
    หน่ายเด๊ ว่าแม่นสิหลบพ้นหล่ะ รูปอ้ายกะดาย ยังหลอยมาซอดนำหมุ่ยุ ว่าแม่นสิได้ลี้อยู่นำเสา จอบม่วนนำหมุ่ซื่อ ๆ กะยังพ้อว้อ มาโพดนำยุเนาะ ฮ่า ๆ ๆ ขอบคุณกล้องดี ๆ ภาพสวย ๆ น้องที่น่ารัก และทุก ๆ คนเด้อครับ บ่ได้เว้านำไผ ซ่ำได๋เอาโลด ผมกะดาย ย่านนนนนนนนนนนน ฮ่า ๆ ๆ (เพิ่นว่เว้านำซั่นดอกหว๋า)

ส.มักม่วน
    Guest
    เถื่อหน้ามีงานบอกนิ่มอีกแหน่เด้อ นิ่มสิหลอย.....ไปอีก ม่วนคักมักแต่หน้าฮ้านนี่ล่ะ บ่เมากะม่วนได้เด้อจ้าขอบอก...

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ ฝนหลวง
    เห็นหน่าแล้วแต่บ่ฮู้ดอกครับผั๋ยเป็นผั๋ย
    แตเบิงแล้วคือสิมวนกันหลายเนาะคับเนาะ
    ผูดั๋ยบอเมากะคือสิอิมจนจุกผุ้นหละคือ

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    ::)::) เอื่อยเด็กน้อย จัดให้อีหลีเนาะ เต็มจอเลย5555555

อ้ายบ่าว โออิชิ ฟ้าวนำรถหลาย บ่ไดจักขวดเลยเดอ้สิบอกให้ พี่ติ๊ก อยากได้อยู่เดอ้เทื่อหน้ากะ จักหลังกะได้ เป็นขวดมันน้อย โพดแมะ::)::) แต่ขอบอก โออิชิ หวานๆๆๆๆๆขนาดชื่นใจเนาะ:g:g

เบิ่งแล่วเบิ่งอีก...เบิ่งรูปงานลุงมหาพาแลงนอนดึกสองมื้อแล่วล่ะ...อิอิ
    เบิ่งแล่วกะมีความสุขหลาย...คนบ่ได้ไปงานกะติดธุระอีกหลีละนะมีหลักฐาน
    มาให้เบิ่งนำตามที่เว้าไว้...หายงอนแล่วล่ะ...ดีกันเน๊าะ...

บ่าวผี
    Guest
    +++คุณครู กับเมร ลักชา ไปคือบ่ปันอ้ายว่า+++

แม่ใหย่ ขอบคุณเด้อครับ สำหรับบักขาม อิอิอิ8) 8) 8)