หัวข้อ: ช่วยผมแด่ครับ....ผมอยากได้ครับ

Hybrid View

คำตอบที่แล้วมา คำตอบที่แล้วมา   คำตอบถัดไป คำตอบถัดไป
    ไทหล่ม
    Guest

กระพริบตา ช่วยผมแด่ครับ....ผมอยากได้ครับ

สวัสดีครับ ผมไทหล่ม เด้อครับ
    มีไผสิขายพิณบ่ครับ มือสองกะได้ครับ ตอนนี้ผมอยากเรียนพิณครับ ผมมักเป็นชีวิตจิต แต่ผมยังเล่นบ่เป็น เพราะว่าบ่มีพิณ กับคนสอนครับ
    มีไผสิขายบ่ครับ ถ้าบ่กะมีไผฮู้ว่า เพิ่นทำขายอยู่จังหวัดใคครับ คนขายอยู่จังหวัด ผู้ใดฮู้กะบอกผมแด่เด้อครับ

ขอบคุณหลายเด้อครับ

บ่าวสารคาม
    Guest
    บ่อึดครับ หลายโพด เจ้าอยู่แถวได๋ล่ะครับ ข่อยจังสิได้บอกถืกว่าให้ไปแถวได๋มันจังไกล้บ่องเจ้าอยู่

ไทหล่ม
    Guest

กระพริบตา

ผมกะอยู่หล่มสัก จังหวัดเพชรบูรณ์ครับ บ่ฮู้ว่าสิซื้อพิณแถวดี มีขาย เพิ่นทำขายอยู่มุงได้ สิได้ไปหาเพิ่น หรือมีไผสิขายบ่ครับ