หัวข้อ: ขอบคุณ ติ๋ม เปอร์โย และเจ๊ปุ้ย ผู้สนับสนุนหลักอย่างเป็นทางการ

ขอบคุณเจ๊ปุ้ย กับพี่ติ๋ม มากเลยค่ะ จังได๋ กะหวังว่าจะได้พ้อกันงานพาแลงครั้งที่ 2 นะคะ :g :g
    *(๏?ิ_?ิ๏)* เมื่อตะวันนิทรา ฟ้าจะรอพบจันทร์ ฉันจะฝันถึงเธอ *(๏?ิ_?ิ๏)*
    ?W?lcom? T๐ Baanmaha.Com?

มิสบ้านมหา 2008 - 2009 สัญลักษณ์ของ หมูหวาน
    บล็อก
    5
    ขอบคุณเอื่อยปุ้ย เอื่อยติ๋ม เด้อค่ะ ที่มีงานพาแลงขึ้นเนาะ ขอบคุณหลายๆๆค่ะ ขอบคุณสำหรับ ขวัญไทบ้านมหานำเด้อค่ะ ขอบคุณๆๆค่ะ:g:g:g:g
    ขำบางโอกาส ฉลาดเป็นบางเวลา บ้าเป็นพักๆ แต่น่ารักตลอดกาล (^_^)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ มั่วหน่าฮ่าน
    ขอบเตียง...โอ๊ะฮ่วยเว้าผิด...ขอบคุณนำแหน่เด้อผู้มีอุปการะคุณ...สนับสนุนหลักของบ้านมหา..ขอให้สปอนเซอร์หลักของบ้านมหาจงมีแต่ความสุขความเจริญตลอดไป..แล้วกะอยู่คู่กับบ้านมหาจนเป็นอินเตอร์เด้อครับ..สาธุ....ฮ่าๆๆๆ...
    ไม่เข้าถ้ำมอง เหตุไฉนจะได้มอง...http://img198.google.co.th/img198/6016/iinjiisjiisj.gif

Membership renewed สัญลักษณ์ของ ไม่สวยแต่เร้าใจ
    ฮ่วยไปบ่ทันเห็นโตเป็นเอื้อยติ๋มซ้ำ เสียดายเนาะอยู่บ้านเดียวกันกะดายปีหน้าจัดอีกเด้อจ้าจัดใส่ใกล้ ๆ ปีใหม่แหน่ ขอบคุณพี่สาวทั้งสองคนที่ทำให้เกิดงานบ้านมหาพาแลงค่ะ

Membership renewed สัญลักษณ์ของ Sweet_M
    ขอขอบคุณพี่ติ๋ม และเอื้อยปุ้ยมา ณ โอกาสนี้ด้วยจ้า...8)
    .....โลกหมุนไป ใจอยู่กับเสียงเพลง ชีวิตฉันคืออิสระ I am what I am.....

ขอบคุณน้ำใจไมตรีพี่ๆ น้องๆบ้านมหาทุกท่านเช่นกันค่ะ คั่นมีโอกาสกะคือสิได้พ้อกันอีกเนาะ
    หนี่กะพึ่งกลับมาฮอดบ้าน กำลังเมื่อยอยู่ เดี๋ยวหายเมื่อยแล้วสิเอารูปมาลงให้เบิ่งเด้อจ้า
    ขอบคุณอ้ายบ่าวคนเดิม อ้ายเซียงหลายๆทีเป็นกันเอง ขอบใจน้องนางสาวบ้านนา น้องติ๊กสำหรับน้ำใจที่หยิบยื่นให้
    ขอบคุณอ้ายหล่อร้อยเมตรที่ให้การต้อนรับเป็นอย่างดี และพาเที่ยวเมืองอุบล ขอบคุณสำหรับเสื้อที่ซื้อมาฝาก
    แล้วกะแนวลดความอ้วนเอากลับมาบ้านได้ทุกอย่างบ่มีปัญหาจ้า แล้วค่อยคุยกัน อิอิ
    ขอบคุณพอกะเทินที่เทคแคร์อย่างดี พยายามลากหมูขึ้นภู 55++เทือหน้ากะขอเป็นฝ่ายต้อนรับและตอบแทนคืนแหน่เด้อ ทั้งสองคนเสี่ยวกับหมอหั่นหละ
    ขอบคุณผู้ลางคนนำที่เป็นกำลังใจมาตลอด เจ้าดีอิหลี ขอบคุณสำหรับคำว่า"คนเฮาเลือกเกิดบ่ได้ แต่เลือกที่สิเป็นคนดีได้"
    ซึ้งอิหลี ขอบคุณที่ยังดีเสมอต้น เสมอปลาย....

ติ๋ม เปอร์โยฮักบ้านมหา แนวใด๋ที่เฮ็ดแล้วไทบ้านมหามีความสุข กะยินดีที่สิทำต่อไปจ้า เทือหน้าขออยู่เบื้องหลังคือเก่าเด้อจ้า อ้ายเซียง อ้ายบ่าว...อิอิ
    คนที่กล้าจะพ่ายแพ้เท่านั้น...ที่จะประสบความสำเร็จอย่างยิ่งใหญ่

นักการภารโรง สัญลักษณ์ของ บ่าวคนเดิม
    Amphoe Det Udom
    โอ้ยน้อ...บ่แม่นดังปึ่งละบ่น้อปานนิ ปีหน้ากะซิแม่นโปรโมเตอร์เก่านั้นละติ

เรื่องเสื้อบ้านมหา น้องติ๋ม..บ่ต้องห่วง บ่เกิน 5 ปีได้ใส่แน่นอน ::)

ผู้ช่วยผู้ใหญ่บ้านมหา สัญลักษณ์ของ ฅนภูไท
    บล็อก
    1
    บ่มีหยังสิเอ่ยนอกจากคำว่าขอบคุณและเสียงปรบมือดังๆให้ครับ 8) พี่น้องมาซวดๆดังๆให้ เจ๊ปุ้ยกับน้องติ๋มดังๆแหน่ครับ 8):g:g:g

เจ้าหน้าที่ประชาสัมพันธ์ สัญลักษณ์ของ สาวบ้านนา
    ขอบคุณพี่ติ๋มพี่ปุ้ยหลายๆที่ไห่แตเฮาได้มีโอกาสธาตุแท้กัน โอ๊ะ น่าตากันวาได อิอิ

ไห่แตเฮาได่มีโอกาสหนุกหนานม่วนเวเฮฮา โอ๊ยเว่าหลายกะอ้ายบ่าวหย๊อนจน แอวเกือบสิหัก แหม

ดูแลตรวจสอบเนื้อหา สัญลักษณ์ของ บ่าวพรรณานิคม
    :g:g:g:g:g:g:g นำแนเด้อ...บ่ได้ไปนำกะดาย..สุดยอดดดดดดดดซุคน
    [*] สื่อบันเทิงที่นำมาให้รับชม รับฟังเป็นเพียงตัวอย่างเท่านั้น หากท่านชื่นชอบ สื่อใด โปรดซื้อสินค้าลิขสิทธิ์
    [*] เกี่ยวกับลิขสิทธิ์
    [*] ทำเนียบกองทุนเว็บไซต์ บ้านมหา

Tags for this Thread